10 קונצנזוסים מאוסים
10 הדברים שעם ישראל אוהב ואני מקבלת מהם חלחלה
מאת: גרדה גלזר (מערכת)
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בעשרת ה...
עשרת הדברים הגרועים ביותר שקרו במוסיקה
כמו בכל תחום גם אם אנחנו כל כך אוהבים מוסיקה, יש דברים שהיינו מעדיפים למחות מעל פני האדמה
(תמיר מואב)
להמשך הכתבה
 
עשרת הסרטים הישראליים הכי טובים שיש
אז מה הסרט הישראלי הכי טוב שיש? מי הבמאי הכי מוערך? והאם גבעת חלפון אינה עונה הוא באמת סרטם הטוב ביותר של שלישיית הגשש?
( )
להמשך הכתבה
 
עשרת הדיסקים שלא כדאי לשמוע כשאתם בדיכאון
מרגישים עצובים, בודדים, גלמודים? חושבים שהעולם קורס עליכם? אם אתם רוצים ללבות את זה, להלן רשימת 10 הדיסקים הכי מדכאים בעולם
( )
להמשך הכתבה
 
עשרת הדברים שחייבים להתרחש בכל סדר פסח
דניאל רודשטיין בילה עוד ליל סדר כהלכה בבית המשפחה המורחבת בבאר-שבע. לפניכם סיכום בעשר נקודות עיקריות.
(דניאל רודשטיין)
להמשך הכתבה
 
עשרת הדברים שנהגים ישראליים לא יכולים שלא לעשות
קשה להיות נהג בישראל. באמת קשה. לפניכם מקבץ עבירות קלות וקשות שבטח כולכם נתקלתם בהן.
(דניאל רודשטיין)
להמשך הכתבה
 
עשרת העובדות והציטוטים המשעשעים ביותר בנוגע לסקס
איליה כהן, אדם בעל מוח חולה סקס, פורש לפניכם מספר הגיגים שחלפו בראשו כשחשב על הנושא. כשהתעייף, הוסיף ציטוטים להנאתכם
(איליה כהן)
להמשך הכתבה
 
 
עוד כתבות של גרדה גלזר
טיסה נעימה
גרדה רוצה לטוס לחו"ל...
(צרכנות)
להמשך הכתבה
 
העורף חזק?
דברים שלאף אחד לא נעים לחשוב עליהם
(ביקורת)
להמשך הכתבה
 
הבנק טעה ואני אשלם
גרדה גלזר גילתה שלהיות מקום ראשון זה אכן מחייב, ובשביל לשמור על המקום הזה בנק הפועלים זקוק לתמיכתה הכלכלית.
(צרכנות)
להמשך הכתבה
 

---גלגל"צ והדיבור על גלגל"צ---
עם ישראל: חמישים אחוז חושבים שזה "סבבה מוזיקה", והחצי השני קוטלים זאת בכל הזדמנות כי כמה אפשר לשמוע אותם שירים! גימיק: אתם לא קולטים? סופשבוע רגוע זה אותם שירים כמו שאר השבוע! בפועל: כמה שנים זה נמשך, ואף אחד לא מוכן להפסיק את זה. ההשתלחות בגלגל"צ הייתה אופנתית במשך שנים, אבל כל כך נמאס לשמוע שהם חוזרים על עצמם ולנהל דיונים פילוסופיים על מה אמור להיות תוכנה, ולמרות או בגלל כל הוויכוחים, זו נהייתה המשבצת הטבעית של התחנה. תעשו טובה: תעבירו תחנה למה שבא לכם, רק תשמרו את הדעה לעצמכם.
---פיני גרשון ומכבי שלו---
עם ישראל: פיני הוא מאמן, נשמה, בן אדם, הביא את מכבי להישגים, והוא הביא לנו כבוד ואת אנתוני פרקר וממשיך להביא את הקבוצה של כולנו כל שנה לפיינל פור, מה שמאחד את העם! גימיק: אימא, אלוהים, מוקה. בפועל: קצת לא מרגש כל עניין האליפות שנה שלישית ברצף ונמאס מכל דיבורי הקבוצה של המדינה. מה שעוד יותר מביא לי את הפיהוקים זה מה שיש לפיני להגיד בנושא. אמנם זה תמיד נחמד להרגיש הכי טובים שיש וכו', אבל אני מעדיפה להפסיד ושפיני ישתתק קצת מאשר לשמוע את פ(נ)יני החוכמה אחרי משחק מוצלח. תעשה טובה: אולי באמת תקיים את הבטחות הפרישה שמופרחות לשווא כל פעם. עזבו אותי מטפרמנט, שמישהו יוציא מהפריזר את דייויד בלאט.
---יורם ארבל---
עם ישראל- שדרן רציני, ותיק, מכובד. גימיק- הללויה, אני אצבע את השלכת בירוק. בפועל- למה מאיר איינשטיין ובלוריתו צריכים לספוג את כל המתקפה? גם יורם נוטל חלק בפיאסקו שדרני הספורט, הוא לא חייב להתחתן עם רשות השידור בשביל זה. נכון השפה העברית לא עשירה במיוחד אבל אפשר למצוא עוד איזו מלה חוץ מ"ה-ל-ל-ו-י-ה!", בעיקר כשהללויה מתרחשת בכדורסל כמה פעמים בדקה. תעשה טובה: תשמור לפחות על הפריזורה.
---דני רופ---
עם ישראל: דני הזה. איזה לץ! גימיק: מה יהיה הפעם עם מיקי ויעקב? איזה הלצות ישלוף כתבנו משרוולו? לאן יישלח הפעם לדווח? בפועל: מילא התחזיות היו נכונות. אבל בלי זה, השובבות מעפנה נטו. מספיק יש אסונות בחדשות צריך גם להתמודד עם הדיאלוגים המפגרים האלה דקות ארוכות עד שרואים מספרים? תעשה טובה: דני, נא להכיר בעובדה שזה פאקינג תחזית. כל ניסיון להציג את זה אחרת לא ייגמר טוב (להזכיר לך את ניסיונות ההנחיה שלך? הממ, מוזר שאף אחד אחר לא זוכר). וערוץ 10- נא להביא נערה שקטה חייכנית ופלקטית לאלתר!
---ארץ נהדרת---
עם ישראל: מצחיק ונשכני, טל פרידמן כזה מלך, ראיתם נהדרת ביום שישי? גימיק: אייל קיציס בפוקר פייס, הפינג-פונג עם ארל'ה, הקאסט שהוא ללא רבב. בפועל: עצם העובדה שזו תכנית הסאטירה היחידה בערוץ 2 לאו דווקא אומרת שהיא נשכנית. הנשכנות ירדה מהארץ מזמן, כשהשמות שי ודרור עוד אמרו משהו. תעשו טובה: לובה ביקשה למסור שאם יש באמתחתכם בדיחה טובה, תנסו פעם לעצור בזמן, ולא להרוג אותה ואז להתעלל בגוויה.
---שלי יחימוביץ'---
עם ישראל: מלכה, לוחמת חברתית, פרשה מהחדשות כי הרגישה שיש לה את הכוחות לתקן את העוולות, נתנה סיבה אמיתית להצביע עבודה. גימיק: טל פרידמן עושה אותה נהדר, התלתול לשעבר. בפועל: הפעילות החברתית הכי מרשימה שלה הייתה להכין סיר של אוכל לפסח לאישה באוהל מחאה אל מול הכנסת. תעשי טובה: בפעם הבאה לפחות תכריחי את עמי איילון לתרום גם איזה סיר.
---נינט טייב---
עם ישראל: המאמי של המדינה, איזו מתוקה! יש לה קול קורע לב, העם ממש הגיש בקשת אימוץ עליה אחרי הפרידה מרן דנקר. גימיק: האח אייל, הדיאטה, מרובע יודה- אפרת- רן-נינט. בפועל: בישרה את מהפכת האינסטנט כוכב נולד שעשתה כל כך הרבה למען המוזיקה בישראל. כל כך הרבה מה? זה כבר לשיפוטכם. תעשי טובה: לפחות תוציאי דיסק מתישהו.
---גיא פינס---
עם ישראל: מזה שנים רבות נמצא אתנו מדי ערב, אפשר לשבת לנקות קצת את הראש, מסנן את כל הבררה מערוץ E ונשארים רק האיכותיים המעניינים. גימיק: הכחול בעיניים,כתבות כוסיות, אשתו רותי הקריצות המתוחכמות פה ושם. בפועל:הביצה של ישראל צריכה לעשות עוד הרבה בשביל להגיע לתואר שלולית, כך שלא ברור על מה כל הזחיחות. תעשה טובה: תגיד פעם מה אתה חושב דוגרי, בלי כל ההתחכמויות.
--- שלמה ארצי---
עם ישראל: המלך הנצחי. שרמנטי, רומנטי, פורט על כל המיתרים הנכונים, ליווה אותנו בתיכון, בצבא, בחתונה. גימיק: אהבתיה, בחורות שעולות לבמה. בפועל: המוזיקה שלו משעממת, השטיקים שלו משומשים עד דק, ומראה 2006 הוא ממש לא מראה 1986. תעשה טובה: אל תכתוב עוד שירים, ועל אחת כמה וכמה אל תעשה דברים שיעודדו את הבן שלך לכתוב עוד שירים.
--- יאיר לפיד ---
עם ישראל: הוא כל כך מאמי! איזה גבר, מלח הארץ, כזה חתיך, תמיד אומר את הדבר הנכון, איזו משפחה מושלמת, כל האמהות מאחלות לו שייפרד שוב מאשתו, כדי לשדך לו את בנותיו על מנת שיוכלו לגזול אותו אחר כך לעצמן. גימיק: הטור בעיתון, הג'ל, השארם, שיטת הראיון, אבא פוליטיקאי (לשעבר) משגשג. בפועל: התכנית ושיטת הראיון מעייפים מזמן, אדרבא הסטנדאפיסטים, ואבא שלו... תזכירו לי מי זה? תעשה טובה: נא לעלות על האופנוע ולרדת למחתרת.
ציון כתבה ממוצע: 3.00     מאי 2006
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור