10 חברות שאנחנו לא צריכות
אמרי לי מי הן חברותייך ואומר לך מי את. קבלו את רשימת עשר החברות שאנחנו יכולות להסתדר בלעדיהן.
מאת: מירב .י. (יזרסקי) (מערכת)
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בעשרת ה...
עשרת הדברים הגרועים ביותר שקרו במוסיקה
כמו בכל תחום גם אם אנחנו כל כך אוהבים מוסיקה, יש דברים שהיינו מעדיפים למחות מעל פני האדמה
(תמיר מואב)
להמשך הכתבה
 
עשרת הסרטים הישראליים הכי טובים שיש
אז מה הסרט הישראלי הכי טוב שיש? מי הבמאי הכי מוערך? והאם גבעת חלפון אינה עונה הוא באמת סרטם הטוב ביותר של שלישיית הגשש?
( )
להמשך הכתבה
 
עשרת הדיסקים שלא כדאי לשמוע כשאתם בדיכאון
מרגישים עצובים, בודדים, גלמודים? חושבים שהעולם קורס עליכם? אם אתם רוצים ללבות את זה, להלן רשימת 10 הדיסקים הכי מדכאים בעולם
( )
להמשך הכתבה
 
עשרת הדברים שחייבים להתרחש בכל סדר פסח
דניאל רודשטיין בילה עוד ליל סדר כהלכה בבית המשפחה המורחבת בבאר-שבע. לפניכם סיכום בעשר נקודות עיקריות.
(דניאל רודשטיין)
להמשך הכתבה
 
עשרת הדברים שנהגים ישראליים לא יכולים שלא לעשות
קשה להיות נהג בישראל. באמת קשה. לפניכם מקבץ עבירות קלות וקשות שבטח כולכם נתקלתם בהן.
(דניאל רודשטיין)
להמשך הכתבה
 
עשרת העובדות והציטוטים המשעשעים ביותר בנוגע לסקס
איליה כהן, אדם בעל מוח חולה סקס, פורש לפניכם מספר הגיגים שחלפו בראשו כשחשב על הנושא. כשהתעייף, הוסיף ציטוטים להנאתכם
(איליה כהן)
להמשך הכתבה
 
 
עוד כתבות של מירב .י. (יזרסקי)
מתקפת הברביות המשובטות
טוב או רע, שמח או עצוב, העובדה נותרת בעינה. המבנה הגנטי שלי חסר את גן האופנה. אין זו אבדה גדולה מבחינתי ובכל זאת מצריכה וידוי.
(חברה)
להמשך הכתבה
 
אורי גלר מחפש. גם אנחנו.
עם חמישיה פותחת משובחת שכזו חבל שחברת קשת לא השקיעה יותר בפורמט. מירב .י. ניסתה להעביר לגלר בטלפתיה מה הן הנקודות החלשות בתוכנית. כשזה לא עבד, החליטה לכתוב.
(ביקורת)
להמשך הכתבה
 
כשיש ספק אז אין ספק
כמה אנשים שווה לנו לשלוח למחלקות אונקולוגיות על מנת שנוכל לראות טלוויזיה בנייד?
(חברה)
להמשך הכתבה
 

אלה שאיתנו ברע אבל לא בטוב
קיימות שתי אסכולות באשר לעיתוי שבו חבר נמדד. יש הגורסים שחבר טוב נמדד בעיתות מצוקה. אחרים אומרים שחבר טוב הוא דוקא זה שיודע לשמוח בשמחתך. האמת, ככל הנראה, נמצאת בין השניים. הניסיון שלי מראה שהרבה יותר קל לתמוך ולהציע עזרה והרבה הרבה יותר קשה לפרגן מכל הלב.
אלה שלא נותנות לך להשחיל מילה
אתן נפגשות (או מדברות בטלפון), את שואלת "מה נשמע?" חברתך פוצחת במונולוג למתקדמים, שעה וחצי אורכו. בסופו את כבר כל כך מותשת שכשהיא שואלת לשלומך את מצליחה, לכל היותר, להגיד "הכל בסדר" ולהזמין חשבון. הסיבה היחידה לשמור על חברה מסוג זה היא החיסכון על מנוי לתאטרונטו.
אלה שרואות רק שחורות
לכולנו תקופות טובות יותר או פחות אבל חברה שתמיד משיבה "טפו טפו" כשאת שואלת "מה שלומך?" צריכה להדליק נורה אדומה. במידה מסויימת הן ההפך המוחלט של חברות ה"הכי טוב". הכל תמיד קשה להן, הן אף פעם לא בתקופה טובה, תמיד מישהו מתנכל להן והן תמיד שקועות עד הצואר ברחמים עצמיים. אלו חברות שראוי לשחרר. אם חסרות לך משקולות, את מוזמנת לחדר הכושר.
אלה שהכל אצלן הכי טוב
אין לכן סיכוי ואין בכלל מקום לויכוח. הן קונות את מוצרי הקוסמטיקה הכי טובים ויוצאות למקומות הכי נחשבים. הן שוכרות את הדירות הכי שוות ולוקחות משכנתא בתנאים הכי טובים. החופשות שלהן הכי מדהימות והן קונות את הבגדים הכי יפים. אלא אם החברה שלכן היא דוד-הכי-טוב, הכי טוב שתתפסו מרחק.
אלה שיוצאות מחדר לידה בג'ינס
עם כל הכבוד לזה שהיא היתה הראשונה שסיפרת כשקיבלת מחזור ושעישנת איתה את הסיגריה הראשונה. עם כל השמחה על זה שהיא הכירה לך את בעלך ועם כל הרצון לשמור על קשר הדוק עם הג'חנון של אמא שלה. יש דברים שלא ניתן לעבור עליהם לסדר היום. נשים שילדו לא אמורות לצאת מבית החולים בג'ינס. נקודה.
אלה שנהיות חברות הכי טובות של החבר שלנו.
זה לאו דוקא חייב להסתיים ברומן מאחורי גבך ובסך הכל זה נחמד שהחבר שלך מסתדר עם החברה הכי טובה אבל גם כאן לפעמים עדיפה הטקטיקה של "הפרד ומשול".
אלה שנהיות חברות הכי טובות של החברות שלנו/הספר שלנו/המניקוריסטית שלנו
בנות בדרך כלל מכירות את החברות של החברות שלהן. זה נעים, זה נחמד, זה בדרך כלל מיטיב עם כולם. הבעייה מתחילה כשהחברה משתלטת על חיי החברה שלך. הולכת לשתות קפה במקום שידיד שלך ממלצר, עוזרת לאחיך להגיש עבודה, קובעת עם הספר שלך, כשאת לא נמצאת בארץ ובאופן כללי ידה בכל ויד כל בה. חברות כאלה יש לשלוח לחפש בגוגל או בספרייה את הכתוב תחת הערך "ספרציה-אינדיבידואציה".
אלה ששואלות כמה עלה
כך או כך התשובה תבאס אותנו. אם קנינו ג'ינס ב - 700 ש"ח וממילא אנחנו מלאות ברגשות אשם, אין צורך לזרות לנו מלח על הפצעים. מצד שני, אם קנינו את ג'ינס המאה במציאה חד פעמית, אל תבאסו אותנו שלא קנינו את הג'ינס שבאמת רצינו ב - 700 ש"ח. הפיתרון – שקרו. אף בית משפט לא ירשיע אתכן.
אלה שקונות מה שאנחנו קונות
מכירות את אלה שצובעות את הציפורניים באותו הלק שאת צובעת? אלה שקונות חולצה בירוק רעל עשר דקות אחרי שקנית גופיה באותו הצבע? יש המרחיקות לכת וקונות את אותו השולחן או אותה התמונה שתלויה אצלך בסלון. מה רע, אתם שואלים? גם עם עצמנו אנחנו לא תמיד מסתדרות כך שאין כל סיבה לאמץ תאומה שלא מלידה.
אלה שמחשבנות מי התקשרה אחרונה
בנות יקרות, אם יש לכן חברות שמזכירות לכן בכל שיחה או פגישה מי התקשרה למי אחרונה, מתי ובאילו נסיבות – הכירו להן בבקשה תוכנה מעולה בשם אקסל, שתקל עליהן את ניהול החשבונות והיפרדו מהן לשלום (בציון התאריך).
ציון כתבה ממוצע: 3.47     אוקטובר 2006
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור