10 דברים שראוי להפסיק בגיל שלושים
כמה מחבריי הטובים ביותר מחליפים קידומת השנה. לכבודם ולכבודכם, קבלו את עשרת הדברים שמן הראוי להפסיק איתם בהגיעכם לגיל שלושים (אם לא עשיתם זאת לפני כן).
מאת: מירב .י. (יזרסקי) (מערכת)
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בעשרת ה...
עשרת הדברים הגרועים ביותר שקרו במוסיקה
כמו בכל תחום גם אם אנחנו כל כך אוהבים מוסיקה, יש דברים שהיינו מעדיפים למחות מעל פני האדמה
(תמיר מואב)
להמשך הכתבה
 
עשרת הסרטים הישראליים הכי טובים שיש
אז מה הסרט הישראלי הכי טוב שיש? מי הבמאי הכי מוערך? והאם גבעת חלפון אינה עונה הוא באמת סרטם הטוב ביותר של שלישיית הגשש?
( )
להמשך הכתבה
 
עשרת הדיסקים שלא כדאי לשמוע כשאתם בדיכאון
מרגישים עצובים, בודדים, גלמודים? חושבים שהעולם קורס עליכם? אם אתם רוצים ללבות את זה, להלן רשימת 10 הדיסקים הכי מדכאים בעולם
( )
להמשך הכתבה
 
עשרת הדברים שחייבים להתרחש בכל סדר פסח
דניאל רודשטיין בילה עוד ליל סדר כהלכה בבית המשפחה המורחבת בבאר-שבע. לפניכם סיכום בעשר נקודות עיקריות.
(דניאל רודשטיין)
להמשך הכתבה
 
עשרת הדברים שנהגים ישראליים לא יכולים שלא לעשות
קשה להיות נהג בישראל. באמת קשה. לפניכם מקבץ עבירות קלות וקשות שבטח כולכם נתקלתם בהן.
(דניאל רודשטיין)
להמשך הכתבה
 
עשרת העובדות והציטוטים המשעשעים ביותר בנוגע לסקס
איליה כהן, אדם בעל מוח חולה סקס, פורש לפניכם מספר הגיגים שחלפו בראשו כשחשב על הנושא. כשהתעייף, הוסיף ציטוטים להנאתכם
(איליה כהן)
להמשך הכתבה
 
 
עוד כתבות של מירב .י. (יזרסקי)
מתקפת הברביות המשובטות
טוב או רע, שמח או עצוב, העובדה נותרת בעינה. המבנה הגנטי שלי חסר את גן האופנה. אין זו אבדה גדולה מבחינתי ובכל זאת מצריכה וידוי.
(חברה)
להמשך הכתבה
 
אורי גלר מחפש. גם אנחנו.
עם חמישיה פותחת משובחת שכזו חבל שחברת קשת לא השקיעה יותר בפורמט. מירב .י. ניסתה להעביר לגלר בטלפתיה מה הן הנקודות החלשות בתוכנית. כשזה לא עבד, החליטה לכתוב.
(ביקורת)
להמשך הכתבה
 
כשיש ספק אז אין ספק
כמה אנשים שווה לנו לשלוח למחלקות אונקולוגיות על מנת שנוכל לראות טלוויזיה בנייד?
(חברה)
להמשך הכתבה
 

להיות דרמה קווין
על אף השם המטעה הכוונה אינה רק למין החזק. גם גברברים צעירים נוטים לפתח סצנות כאלו ואחרות בפומבי. לא חשוב אם מדובר בריב קולני או בכי חסר שליטה, פוזת העלמה במצוקה מפסיקה להיות חיננית בשלב זה. אני ממליצה בחום להפסיק להסתמך רק על עזרתו של האביר על הסוס הלבן.
לקחת אחרים יותר מידי ברצינות
גם אלו מאיתנו שלא גדלו בקיבוץ, נוטים להתחשב יותר מידי ב"מה יגידו השכנים/החברים/הדודים/העוברים והשבים". אם לא עשיתם זאת עד עכשיו, יהיה זה נבון לפתח עור מעט יותר עבה ולא לקחת יותר מידי ללב את אבחנותיהם המעודנות יותר ("עוד לא התחתנת?") או פחות ("השמנת?") של הסובבים אתכם.
ללבוש מיני
ניתן לספור על כף יד אחת את בנות המזל שיכולות לצאת מהבית במיני אחרי גיל 20. המספר מתמעט עם כל שנה שעוברת, כך שבחישוב פשוט עד גיל 30 הייתן אמורות להבין את הרמז. אם בראותכן אנשים אינם אומרים: "צימוק!" או נוקבים בשמו של פרי מצומק אחר, כנראה שימי המיני העליזים כבר מאחוריכן.
לקחת את עצמכם יותר מידי ברצינות
שחור ולבן הם אחלה לשח מט, לקזבלנקה ולהפקות אופנה. החיים הם רק טיפה יותר מורכבים. אלה שהטיפו לכם שילדים הורסים את הזוגיות, פתאום בהריון. זה שעישן כמו קטר, מרצה לכם על חשיבות הכושר הגופני. אנשים משתנים. לכן, לפני שאתם מטפסים על עצים בידקו שיש לכם איך לרדת.
להאשים בכל דבר את ההורים
נכון שפרויד וממשיכי דרכו טוענים שאישיותו של האדם מתעצבת עד גיל חמש אך אישה חכמה אמרה לי פעם שבשלב מסויים פג תוקף האשמת הורים. זה שלא הרשו לך לגדל כלב זה לא תירוץ לפחד שלך מאינטימיות.
לחפש את עצמכם
מאחר ומרפי כבר קבע שמה שאתם מחפשים תמיד יימצא במקום האחרון שתחפשו, אם לא מצאתם עד עכשיו הגיע הזמן שתפסיקו. אם כבר בדקתם ואתם לא בהודו/תאילנד/דרום אמריקה או ניו זילנד, יכול להיות שכל הזמן הזה הייתם בבית.
לסמוך על חילוף החומרים שלך
לשמור על הגזרה אחרי גיל 30 זה לפחות 75% משרה (וזה אם אתם שמורים במצב טוב). אנא קחו זאת בחשבון בפעם הבאה שאתם קופצים לקניון הקרוב לרכוש בגדים. האפשרויות פשוטות: לצמצם אחוזי משרה ולהשקיע בעצמכם או למצוא לפחות 10 סיבות לחבב טוניקות.
לחגוג ימי הולדת גרנדיוזיים (או בכלל)
גיל שלושים הוא קו הסיום של מסיבות ימי ההולדת מרובות המשתתפים. זה כבר לא חמוד ולא מקסים ואם להודות על האמת גם לא כזו סיבה למסיבה. נכון, התקרבנו בצעד נוסף אל נקודת האל-חזור, זו לא סיבה לגרור את כולם לפיקניק בהרי יהודה או פאב בחוצות ירושלים. מהיום ואילך החגיגות המותרות הן אלה המסכמות עשורים וגם אז, רק אם אתם משלמים.
לגור אצל ההורים
לא, לא, לא. לא ביחידת דיור ולא בקומה מעל. לא עם כניסה נפרדת ולא בקראוון. לא אם אתם גרים בסביון ולהורים שלכם יש וילה עם בריכה. לא במושבים אם להורים שלכם יש נחלה. לא אם אין לכם גרוש ולא אם אתם חוסכים. בגיל שלושים לא גרים אצל ההורים.
להיות מובכים כשמישהו עושה משהו טוב עבורכם
לצערי, אין הרבה הזדמנויות שבהן ניתן לנצל את העצה הזאת. יחד עם זאת, מפעם לפעם, כשהכוכבים מסודרים בזוית מתאימה, אנחנו נתקלים בטוב ליבם של אחרים. עכשיו הזמן להפסיק להרגיש לא נוח, להתחמק או להסמיק. רגע לפני שאתם מאבדים את המילים אל תשכחו להגיד "תודה".
ציון כתבה ממוצע: 4.70     נובמבר 2006
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור