עשרת הדברים הגרועים ביותר שקרו במוסיקה
כמו בכל תחום גם אם אנחנו כל כך אוהבים מוסיקה, יש דברים שהיינו מעדיפים למחות מעל פני האדמה
מאת: תמיר מואב (מערכת)
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בעשרת ה...
עשרת הסרטים הישראליים הכי טובים שיש
אז מה הסרט הישראלי הכי טוב שיש? מי הבמאי הכי מוערך? והאם גבעת חלפון אינה עונה הוא באמת סרטם הטוב ביותר של שלישיית הגשש?
( )
להמשך הכתבה
 
עשרת הדיסקים שלא כדאי לשמוע כשאתם בדיכאון
מרגישים עצובים, בודדים, גלמודים? חושבים שהעולם קורס עליכם? אם אתם רוצים ללבות את זה, להלן רשימת 10 הדיסקים הכי מדכאים בעולם
( )
להמשך הכתבה
 
עשרת הדברים שחייבים להתרחש בכל סדר פסח
דניאל רודשטיין בילה עוד ליל סדר כהלכה בבית המשפחה המורחבת בבאר-שבע. לפניכם סיכום בעשר נקודות עיקריות.
(דניאל רודשטיין)
להמשך הכתבה
 
עשרת הדברים שנהגים ישראליים לא יכולים שלא לעשות
קשה להיות נהג בישראל. באמת קשה. לפניכם מקבץ עבירות קלות וקשות שבטח כולכם נתקלתם בהן.
(דניאל רודשטיין)
להמשך הכתבה
 
עשרת העובדות והציטוטים המשעשעים ביותר בנוגע לסקס
איליה כהן, אדם בעל מוח חולה סקס, פורש לפניכם מספר הגיגים שחלפו בראשו כשחשב על הנושא. כשהתעייף, הוסיף ציטוטים להנאתכם
(איליה כהן)
להמשך הכתבה
 
עשרת סימני הזיהוי להכרת הטוקבקיסט המצוי
אנחנו נהנים מהם, סובלים מהם, משועשעים מהם ופה ושם מפחדים מהם. והם בכל מקום ברשת. איליה כהן, במדריך להכרת הטוקבקיסט המצוי
(איליה כהן)
להמשך הכתבה
 
 
עוד כתבות של תמיר מואב
קיץ - האויב הבא
לא העוני ולא החם-אס, קרני השמש שכולנו גדלנו להכיר כאחריות לגדילה שלנו הורסות ומזיקות לא פחות מצרות פולטיות וחברתיות
(עירוני)
להמשך הכתבה
 
ארוויזיון 2006 - ויוה לדיוה?!
התקדים הגדול בתחרות. פינלנד זוכה לראשונה עם שיר רוק ועם תלבושות שהייתי לוקח לביים את המנסרים מטקסס 3
(תרבות)
להמשך הכתבה
 
סוף עידן העיתונות הצהובה ?
המדינה (ובעיקר בנותיה הצעירות) המומות מהספין התקשורתי של עיתון מסויים לגבי נינט
(תרבות)
להמשך הכתבה
 

מקום עשירי:
1999 - הראפר הלבן אמינם מוציא סינגל ראשון. לא משנה שמוסיקאים שחורים החליטו להביא חורבן על המלודיה והליריקה במוסיקה, אמינם החליט שגם הוא יכול. הוא ירד בדרך על אימא שלו, בריטני ספירס, הומואים וכל מה שבא ליד בצורה בוטה.
מקום תשיעי:
1955 - תחרות הארוויזיון הראשונה יוצאת לדרך. הרעיון הגלובלי בא לידי ביטוי גם במוסיקה, רק שאת האינטריגות הגיאוגרפיות גילינו עד מהרה. קואליציה בין יוון לקפריסין הייתה חזקה לאורך השנים יותר מהחיבור בין ש"ס ליהדות התורה. ומעבר לפולטיקיה זכינו למפגני אופנה מגוחכים, שירים נלעגים ואונים שלא רוצים לזכור בעצמם שהשתתפו: סנדרה קים, גילי נתנאל, ג'ינג'יס חאן ועוד. הפתוס ההומואי של כל העניין לא ברור לי בכלל!
מקום שמיני:
1982 - הסרט תהילה (fame) מוקרן בקולנוע, גורר אחריו סדרת טלוויזיה, שירים מעצבנים ואופנת החותלות המטופשת שנכפתה עלינו. אז אולי לירוי הרשים אותנו ביכולתו הפיזיולוגית, אבל היה שווה לתת את הבסיס ל"נולד לרקוד" 20 שנה אחרי?
מקום שביעי:
1984 – להקות זרות משתלטות על מצדעי הפזמונים עם להיטים מזעזעים: ננה הגרמנים עם "99 הבלונים" שלהם, שבטח התפוצצו כולם אחרי 20 שנה, "ארט קמפני" עם "סוזאנה" המעצבן והלא נגמר ועוד. לפחות סרט איכותי נעשה על אותה שנה.
מקום שישי:
1997 – הצלע השפויה האחרונה בלהקת ג'נסיס עוזבת. פרישתו של פיל קולינס פיזרה למעשה את כל מרכיבי האיכות של הלהקה הנפלאה הזו, שהחלה דרכה כלהקת רוק מתקדם עם פיטר גבריאל, עברה לרוק-פופ סביר עם קולינם באייטיז וסיימה כג'אנקית של ראפ סתמי.
מקום חמישי:
1982 – הנוער המוסיקלי הוא הרכב של אחים אפרו-אמריקניים שמנסים לסלול דרכם להצלחה. הלהיט "pass de dutchi" מובלח אחת לכמה שנים לרדיו וגורם לי חלחלה וצחוק כאחד. אם זאת סיפורה של הלהקה הוא די עצוב. בית המשפט סרב להכיר בזכויותיהם לתמלוגים בגלל גילם הצעיר והם נותרו עלומי שם בכל פעם שהופיעו בתכניות כמו "עוד להיט".
מקום רביעי:
1986 – סמנטה פוקס, פצצת המין של האייטיז מספקת להיט מועדנים ענק בשם: Touch me. היא הספיקה להופיע בארץ באותה שנה, להופיע עם כל המטען שלה על גבי על פוסטר שני של "מעריב לנוער", ואחרי 20 שנה היא נשמעת יותר נוראית מתמיד.
מקום שלישי:
1992 – שנה שסיפקה לא מעט שירי דאנס-טכנו / יורו טראש או איך שתרצו לכנותם אותם. חלקם מהשירים המזעזעים האלה של :סנאפ , 2 Unlimited, ד"ר אלבן נעלמו כלי , חלקם משמשים לפסקול של חתונות. כמה טוב שבאותה שנה היה איזון מצד הרוק הסיאטלי שהיה בשיאו!
מקום שני:
1986 – להקת היורופופ מוציאה את הלהיט הכי מעצבן שלה "brother lui lui lui". לא מספיק שכל שיר היה נשמע בדיוק כמו קודמו, לא התבייש דיטר בולן להמשיך ולשבט אותם בהמוניהם עד היעלמותו של היורופופ מהעולם. ואם לא היה מספיק בזה, הרי שיאיר ניצני סיפק מילים עבריות לגרסה מקומית שלה השיר וקרא לו: "שיר המנגל". אפילו לא לבוידעם מעופש!
מקום ראשון:
1989 – מסורת הלהיטים הלטיניים מתחילה. הסיוט הגדול מתחיל הריקודי השורות של "למבדה", שמשום מה נבחר לשיר המילניום של רשת ג'. זה המשיך ב – 96' עם ריקוד המקארנה, של הצמד "לוס דה ריו" ואם לא הספקנו לעקל, להקיא ולהתחנן שיפסיקו ב – 2002 היה זה "שיר הקטשופ" שהחליף את המשבצת הזו, אחר-כך לטינוס ומשם הפסקתי לספור. אפילו בכיתה ד' התפדחתי לרקוד ככה!
ציון כתבה ממוצע: 3.00     מרץ 2006
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור