אודות חוצפה!
 
 
אתר "חוצפה" מציע לגולשיו זווית חדשה, רעננה וחסרת פניות, על העולם הסובב אותנו. מטרתנו היא לגרום לכם, הגולשים, להסכים, להתנגד, לחייך, לכעוס ומעל לכל - להתעניין. אנו מאמינים, שניתן ליצור עיתונות מקצועית, אחראית ומדוייקת, ללא התקבעות במסגרות הקיימות. ככזו, יש בה גם את הכוח לשנות את כל אותם הדברים, גדולים כקטנים, המטרידים אותנו בחיי היומיום.

במערכת "חוצפה" מגוון רחב של חברים – מאלה, שזו להם הנגיעה הראשונה בתקשורת ועד לבעלי נסיון רב, מוכח ומגוון במסגרות שונות. כולם, כאמור, בעלי ראייה, המבדילה אותנו מכלי תקשורת אחרים. כל אחד ואחת מכם יכול לכתוב כתבה של ממש, על נושאים שונים. האתר ייתן ביטוי לכל נושא החשוב, המעניין והמטריד את כותביו וקוראיו. אם עד היום רציתם לכתוב, "חוצפה" תהווה מקום איכותי וראוי לכך.

מערכת האתר מבטיחה לקרוא את כל הכתבות ולהעלות לרשת את אלה, שיש בהן עניין לציבור ולאחר שעברו עריכה מקצועית (לא יפורסמו כתבות שאינן ראויות לפרסום – ראו תנאי שימוש). מעבר לכך, אתם מוזמנים להגיב על הכתבות ועל התגובות השונות להן. השתתפותם הפעילה של הגולשים תתרום להפיכתו של אתר "חוצפה" למייצג אותנטי של דעות בציבוריות הישראלית. גם ללא השימוש בקלישאה "קולו של העם", מטרתנו היא ליצור כר נוח ופורה לדיון איכותי וב"גובה העיניים", שיהיה בעל משקל גם לשנות ולשפר.

אתם מוזמנים לפקוח את העיניים, לאמץ את השכל הישר ולהרשות לעצמכם להיות חצופים!

מערכת "חוצפה".