יש "תשובה" בפילדלפיה
פילדלפיה מוכיחה שהיא לאט, לאט מתגברת על עזיבתו של מלך העיר, אלן אייברסון.
מאת: מנחם הבר (מערכת)
לפני עשר שנים הגיע לפילדלפיה שחקן צעיר ממכללת ג'ורגטאון, מהר מאד ידעה כל הליגה מי זה אלן אייברסון.שחקן מדהים שכל משחק מראה לנו למה הוא כל כך טוב.אם נודה על האמת כל אנשי הכדורסל היו בטוחים שבלי אלן אייברסון, פילדלפיה לא שווה כלום.לפני שלושה שבועות עזב אייברסון את פילדלפיה.כולנו רצינו לדעת איפה ינחת "התשובה", היו דיבורים על מיאמי ועל עוד מספר קבוצות. בסוף קיבלנו טרייד ששלח אותו לדנבר, לשאוף קצת אוויר מהרי הרוקיז הקרובים.על השאיפות של דנבר נדבר בפעם אחרת.אותי דווקא, עניין לדעת איך פילדלפיה תתאושש מהטראומה של עזיבת אייברסון.בטרייד שהתבצע קיבלה פילדלפיה 76 שני שחקנים לא רעים בכלל, ג'ו סמית ואנריי מילר, שמצטרפים לכריס וובר הוותיק, אנריי איגודלה המצוין, קייל קרובר וסמואל דלמבירט.בסופו של יום אני חושב שפילדלפיה עשתה צעד נכון כששחררה את הכוכב שלה, השחקנים שהיו עד עכשיו בצלו של אייברסון יוכלו לקבל יותר במה ואולי הקבוצתיות היא זאת שתביא את פילדלפיה לימים יותר גדולים.

אתמול בלילה אחזה בי התרגשות לקראת המשחק המסקרן בין דנבר לפילדלפיה
שהפגיש לראשונה את אייברסון עם חבריו מהסיקסרס, לקח לאייברסון כמה דקות להיכנס למשחק ולהבין שהמדים השחורים התחלפו במדים כחולים. משחק טוב של אלן אייברסון עם שלושים נקודות, לא עזר לנאגטס שהפסידו בבית, 108-97 לפילדלפיה עם משחק מצוין של קייל קורבר ואנדריי מילר. למרות הניצחון מצבה של פילדלפיה עגום למדיי העונה עם תשעה ניצחונות בלבד אבל עם הרבה שאיפות לטווח ארוך לבנות קבוצה טובה.בהמשך העונה נראה אם באמת יש למה לצפות.

ואי אפשר בלי מילה טובה מגיע לרון ארטסט שעשה שיא קריירה בניצחון של סקרמנטו אתמול על הניקס שלושים ותשע נקודות ושמונה ריבאונדים, אולי הוא יצליח להוביל את קבוצתו לפלייאוף העונה.
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בספורט

NBA או מונדיאל
ההשוואה המתבקשת בין שני הטורנירים שמשוחקים
(מנחם הבר (מערכת))
להמשך הכתבה
 
זה שעולה וזה שיורד
סיכום שלב הפלייאוף בNBA ומילה על הגביע האנגלי
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
 
עוד כתבות של מנחם הבר
Take Me to the Ball Game
מנחם הבר שלח לנו תמונות שהוא צילם במהלך השנים במשחקי בייסבול בארצות הברית. אנחנו בחרנו בתמונה הבאה
(תמונת השבוע)
להמשך הכתבה
 
ציון כתבה ממוצע: 4.75     ינואר 2007
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור