סחנין אחרת , האמנם?
אלישע לוי, השותף הבכיר להצלחת הקבוצה
מאת: אביגדור בורכו (מערכת)
עובדה קיימת ! סחנין בליגת העל . הקבוצה ראוייה לליגת העל תשאלו את מכבי נתניה ומכבי ת"א ולדעתי גם את הפועל ת"א .
בני סחנין עם סגל ותקציב של ליגה לאומית , וללא שני כוכביה אחמד קסום , ועבאס סואן, הוכיחה שהיא ראוייה לשחק בליגת העל.
סחנין "פירקה" את הקבוצות בליגה הלאומית, ונתנה הצגה במשחקי הגביע מול מכבי נתניה ומכבי ת"א. סחנין שלטה ברוב שלבי המשחק ותקפה ללא הרף עם החלוץ המבריק אוהד קדוסי, אשר סיחרר את שחקני ההגנות של קבוצות ליגת העל, ובשני המשחקים היה הגורם המכריע בנצחונות המרהיבים של סחנין בגביע .
שחקני, אוהדי ופרנסי סחנין נושמים ואוהבים כדורגל, ועל זה יוכיחו היציעים המלאים, אשר לא היו מביישים שום קבוצה מליגת העל. לדעתי גם אם יוסיפו עוד חמשת אלפים מקומות האיצטדיון יהיה מלא, השאלה האם האוהדים יהיו נאמנים לקבוצה גם בהפסדים? מכיוון שברור לכולם שסחנין לא יהיו מאריות ליגת העל וייאלצו להילחם על חייהם בליגת העל.
לכל ההצלחה הנוכחית אחראים שלושה אנשים מרכזיים, מאזן גנאים, אשר הביא את אלישע לוי לסחנין, וכמובן אלישע לוי, המאמן, אשר יחד עם מאיר כהן בשער מוכיח מנהיגות, אחריות ומקצועיות רבה.
מאיר כהן הינו אחד השוערים היציבים והטובים בליגה הלאומית ולמרות גילו המתקדם, זינוקיו על כל כדור מוכיחים שהוא משתבח עם הזמן ולדעתי יעמוד בן הקורות עוד שנים רבות .
אלישע לוי הביא דבר שבסחנין היה חסר מאוד אצל השחקנים וההנהלה ראשית שקט ושנית אמונה. הוא נתן לכל שחקן את השקט כדי להוציא את המיטב מעצמו, ואת האמונה שניתן לחזור לליגת העל עם מה שיש.
ולסחנין לא היה הרבה, כלומר תקציב כדי להציב קבוצה ראויה, אך חדות העין של אלישע לוי, הכשרון שלו כשחקן עבר ונסיונו כמאמן, אשר ראוי לשמש כמאמן בכל קבוצת צמרת, הביאו את סחנין חזרה לליגת העל.
אלישע לוי הוכיח שממינימום תקציב הוא יביא את השחקנים הטובים ביותר, יתן להם את הכלים ואת היכולת להאמין בעצמם על ידי שיחות מוטיבציה למען הדגל ולמען הקבוצה, ויחד יצר תלכיד עם הגרעין המקומי, חלק יגידו דו קיום אמיתי וחלק יגידו שלמען הכסף כל שחקן יעשה הכל. בסחנין לא רואים זאת בדרך זאת .
אני מקווה שההצלחה לא תעלה לסחנין לראש, ופרנסי הקבוצה ימשיכו לתת גיבוי לאלישע לוי, גם עם תקציב גדול יותר .
לכל אוהד כדורגל זכורים המשחקים הטעונים אשר היו בסחנין, ובכל פעם התפלל מאזן גנאים שלא יקרה אסון, בעיקר זכור לכל אותו משחק אשר גם מאזן גנאים וגם בנו הותקפו על ידי אוהדים חמומי מוח אשר קיימים ונמצאים בכל קבוצה, אותו קומץ צריך להיות מורחק מהמגרש כדי שלא יפגע בתדמית הקבוצה, מקבוצה כסחנית לקבוצה סימפטית בימיו של אלישע לוי .
לסחנין העיר, אוהדיה, שחקניה וכמובן מאמנה אלישע לוי אני מאחל הצלחה בגביע וכמובן הצלחה בשנה הבאה בליגת העל. הוכחתם שהיתם חסרים ועתה הכדור באמת ברגליכם, ונקווה שישאר שם לאורך זמן.
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בספורט

NBA או מונדיאל
ההשוואה המתבקשת בין שני הטורנירים שמשוחקים
(מנחם הבר (מערכת))
להמשך הכתבה
 
זה שעולה וזה שיורד
סיכום שלב הפלייאוף בNBA ומילה על הגביע האנגלי
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
 
עוד כתבות של אביגדור בורכו
תחילת סופה של מפלגת העבודה
האם נולד לנו לוזר חדש?
(אקטואליה)
להמשך הכתבה
 
שבויים בשעת לילה מאוחרת בקיבוץ
בקיבוץ בית השיטה עובדים על דרכים מקוריות ללכידת גנבים. חבל רק שהם לא מתחשבים באורחים ובדיירים החפים מפשע
(חברה)
להמשך הכתבה
 
ציון כתבה ממוצע: 4.80     אפריל 2007
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור