ההתאחדות לכדורגל בישראל למכירה
שחיתות בהתאחדות לכדורגל? תשאלו את אבי לוזון
מאת: ארד עטאר
דבר כזה לא נראה בארץ, זהו דבר חסר תקדים שבעלים של קבוצה מנהל את כל הכדורגל בארץ (שבהחלט נמצאת העונה הרחק משיאה).
כל חובב כדורגל שראה או שמע את העונש של מכבי חיפה לא מאמין שעונש סגירת היציע של האולטרס הגיע בכלל מהדלקת אבוקות במשחק חוץ?!?!? באיזה מדינה נשמע כזה דבר?? כמו כן, יציע ג' (12-13) נסגר בקריית אליעזר עד הודעה חדשה ומי שהחליט על העונש היו לא אחרים מאשר ההתאחדות או כפי שהם קוראים לזה "בית הדין של ההתאחדות".
אז מה זה בית הדין של ההתאחדות? הנה הסבר, אבי לוזון, שלובש חלוק שחור גדול ושמן במיוחד ופאה נוכרית לבנה קלאסית (ממש כמו בסרטים) עם פטיש ביד ואינטרסים אישיים, ועוד 2 דיינים או במילים אחרות "מוציאים לפועל".
בזמן האחרון העונשים שהתאחדות מחלקת חסרי דעה וחסרי תכלית, למה להם לגרש את אלון חזן מהקווים? בגלל שהוא אמר לשופט את מה שכולם היו צריכים להגיד מזמן? ונעזוב את זה שחזן שם פס על ההחלטה וקיבל כרטיס לעמוד בדיוק מאחור הקווים כשהעוזר שלו צמוד אליו עם פלאפון או מכשיר קשר ביד ומקבל את הפרטים, למה להם להוריד נקודות לקבוצה שכבר סיימה את העונה (הפועל פתח תקוה)? אולי כדי לשמוח לאידם שהיריבה בה הידיעה של מכבי פתח תקוה יורדת ליגה.
ההתאחדות משרתת את האינטרסים של לוזון או במילים נרדפות האינטרסים של מכבי פתח תקוה. מי שלא יודע, משחק הבית הקרוב של מכבי חיפה יהיה נגד מי אם לא מכבי פתח תקוה ואחוות המועדונים ניכרת לכל.
העונש שקיבל חזן שירת את האינטרסים של פתח תקוה כי עוד פעם גם אשדוד ופתח תקוה היו קרובות בטבלה.
מכבי נתניה בצורה כזאת או אחרת ניסו לרמות, אבל שוב פעם העונש שקיבלו על תנאי היה עונש מגוכך כי קבוצה שמרמה כדי להגיע למקום יותר גבוה על פני קבוצות ישרות צריכה לקבל עונש של הפחתת נקודות בפועל. לדוגמא באיטליה, אני לא אומר שאנחנו איטלקיים אבל להשתמש בסוכנים לא מורשים בצורה עקיפה מבלי להודיע על הוצאה לבקרה התקציבית זאת דרך לרמות, למה נתניה לא הוענשה על הדיבור של יאמר כלפי השופט ואילו אשדוד כן הוענשה בגלל דיבור נגד ההתאחדות?
כנראה שגם הפעם, לאחר מינויו של יו"ר ראש חדש להתאחדות, ניכר שהשינויים שבוצעו היו קוסמטיים בלבד וכל אחד דואג לביתו באופן גלוי ומעורר חלחלה.
לסיום לסוף לתוספת ולפינלה:
מושחטים נמאסתם!!
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בספורט

NBA או מונדיאל
ההשוואה המתבקשת בין שני הטורנירים שמשוחקים
(מנחם הבר (מערכת))
להמשך הכתבה
 
זה שעולה וזה שיורד
סיכום שלב הפלייאוף בNBA ומילה על הגביע האנגלי
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
 
ציון כתבה ממוצע: 1.00     מאי 2007
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור