הפועל עולה האמנם?
השנה ששחקני הפועל ת"א משפילים את ההנהלה, המאמן והאוהדים.
מאת: אביגדור בורכו (מערכת)
אין דבר יותר פוגע מאשר השפלה של מאמן על ידי חניכיו, אינני בטוח שהמאמן במקרה הנ"ל אפילו אשם, השחקנים מביעים את מחאתם במשחק הנרפה, וחוסר החשק והמוטיבציה לשחק בקבוצה. בדרך זאת הם למעשה פוגעים באגודה ובשמם הטוב, ומראים את פרצופם האמיתי בו בשעה שהם מנשקים את הסמל.
היום הם מזלזלים, מלגלגים ובעיקר לא מחשבנים לסמל, אותו סמל אשר נותן להם שכר ומעסיק אותם, אותו סמל שאוהדיו הם מהתומכים, והססגוניים בארץ. אותו סמל אשר הביא את הפועל ת"א מכמעט פירוק וחורבן להישגים באירופה ובארץ.
אני מאמן במסגרת אשר נתמכת על ידי הפועל ת"א, וכבר לפני חצי שנה כאשר הגעתי עם מעל לחמישים חניכים לטורניר במתחם וולפסון, היו שחקני הקבוצה הבוגרת באימון במגרש סמוך. ביקשנו מהשחקנים, שיגיעו למגרשי הטורניר בכדי להצטלם ולחתום לילדים על פוסטרים, וכבר אז הגיבו בזילזול ושלחו מספר שחקני נוער, אשר התקבלו בחוסר רצון על ידי הנערים שלי ועוד מאות נערים מאגודות אחרות. שחקנים אשר מכבדים סמל לא היו עושים זאת, אך כנראה שאין לשחקנים כבוד לסמל, ולכן היתי ממליץ לראשי הפועל ת"א להתעורר, להשקיע בנוער ולשלבו במטרה שמי שיגדל עם הסמל ימשיך איתו וילחם עבורו אך בוודאי לא ישפיל אותו נגד מכבי הרצליה או כל קבוצה אחרת ועוד בבית .
לא יתכן שהקבוצה לא תצבור ברצף שתי נצחונות, ותראה כפי שהיא נראית בליגה משום שלכולם ברור שהניצחון על סכנין לא היה מקרי משום שזאת הרמה האמיתית של הפועל ת"א. וכנראה שבנצחון זה הם מבטיחים לעצמם מקום בגמר, ואף שוב זוכים בגביע. ההפסד בשבת האחרונה היה רק "איתות" להנהלה שלא יתעסקו איתם, ויחזירו את שביט אלימלך, השוער הראשון, אני מקווה מאוד שדבר זה לא יקרה. משום שהשחקנים ישלטו במאמן והאגודה במקום להיפך.
אני מרחם על האוהדים המסורים מכל קצוות הארץ כולל אלפי האוהדים הצעירים הנוספים ממאות בתי הספר לכדורגל בהנהגתם של אוהדים ומתנדבים רבים כגון הינון אשכנזי, מקיבוץ רשפים, אשר מנהל את השלוחה הצפונית בצורה מקצועית וראויה. ואף אחת מהשלוחות הצפוניות בבית שאן כן בית שאן הינה על שמו וזיכרו של בנו ארז אשכנזי ז"ל אוהד הקבוצה . אני קורא לשחקנים לרדת מהמלחמות מול ההנהלה ולמען כל אותם אנשים אשר הזכרתי להלחם על כבודם ועל מקומם באגודה, משום שבמעשם עד עתה הם לא הזכירו לכולנו את התנהגות שחקני הפועל בית שאן באותו משחק מפורסם בשני למאי 1998.
גם אז התקשורת הראתה לכולם עד כמה שחקני בית שאן לא מתאמצים ואולי אף מכרו את המשחק לבית"ר או שמא הם מאוד מתאמצים להפסיד לבית"ר ירושלים, ומה יאמרו כעת על התנהגות שחקני הפועל ת"א היתכן שיפסידו ברצף מספר משחקים ויושפלו על ידי קבוצות עם תקציב של הארטיקים שלהם בהפסקות.
היכן ההגינות בספורט והיכן היושר המקצועי של השחקנים? לדעתי הוא לא קיים כלל. ההזדמנות שלכם היא כבר בשבת מול בית"ר ירושלים בשבת ולא חשוב היכן המשחק. החזירו את הכבוד שלכם ואת החיוך לאוהדים והמאמן הכל כך סימפטי אשר מאוד מתאמץ אך ללא שותפים הוא לא יצליח.
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בספורט

NBA או מונדיאל
ההשוואה המתבקשת בין שני הטורנירים שמשוחקים
(מנחם הבר (מערכת))
להמשך הכתבה
 
זה שעולה וזה שיורד
סיכום שלב הפלייאוף בNBA ומילה על הגביע האנגלי
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
 
עוד כתבות של אביגדור בורכו
תחילת סופה של מפלגת העבודה
האם נולד לנו לוזר חדש?
(אקטואליה)
להמשך הכתבה
 
שבויים בשעת לילה מאוחרת בקיבוץ
בקיבוץ בית השיטה עובדים על דרכים מקוריות ללכידת גנבים. חבל רק שהם לא מתחשבים באורחים ובדיירים החפים מפשע
(חברה)
להמשך הכתבה
 
ציון כתבה ממוצע: 4.50     מאי 2007
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור