זה מה שהם יכולים לתת
אין להאשים אף אחד בכישלון הנבחרת הצעירה
מאת: אביגדור בורכו (מערכת)
כולם זוכרים היטב שעלינו על חשבון צרפת החזקה אף שהייתה טובה מאיתנו. נכון שעלינו לטורניר הגמר ונכון שהולנד ואף בלגיה לא היו יותר טובות מאיתנו, אך לצערנו לאחר שאבד הסיכוי לעלות לחצי הגמר לאחר שני ההפסדים ניצבה מולנו הנבחרת הכי חזקה בטורניר לדעתי. אצלנו לא עבד שום דבר, לא ההגנה, לא הקישור וכמובן לא ההתקפה.
דווקא בזמן שהתברכנו בחלוצים כמו טוטו תמוז, בן סהר, שלומי ארבייטמן ועמית בן שושן לא זכינו לשום תפוקה מסיבה ברורה, החלוצים שלנו לא מספיק טובים לרמות הללו. כאשר עומדים מולם שחקנים מהליגות הבכירות באירופה והתמונה האומללה של דקל קינן רץ בניסיון להגיע לחלוץ נבחרת בלגיה ממחישה הכל.
גיא לוי טעה לפי דעתי, כשלפני הטורניר בחר להתנצח עם דרור קשטן על זהות השחקנים שישחקו בנבחרת הצעירה ולא בנבחרת הבוגרת. נראה גם שהשחקנים חיו על זרי הדפנה והסתפקו בעצם ההעפלה לטורניר, כולי תקווה שהשחקנים יחזרו למסלול במהרה ואולי אפילו יחזירו את כבודם בעתיד הקרוב במדי הנבחרת הבוגרת.
מבחינה מקצועית אינני חושב כרוב הפרשנים שגיא לוי טעה בדרך האימון, משום שבמשחק מול פורטוגל הוא בחר לשחק על סף הבונקר עם חלוץ אחד והתקפות מתפרצות, אך כאשר הקבוצה בקושי רב מחזיקה בכ33% בלבד בכדור ובועטת לשער רק שתי בעיטות מול שמונה עשרה של היריב, התוצאות לא מאחרות להגיע. ורק תום אלמדון הציל את הנבחרת מתבוסה קשה. במשחק מול פורטוגל למעשה, יצא השד של השחקן הישראלי, העצלן והעייף. כולנו מאוכזבים אך צריכים להיות אוביקטיביים, שלושת הקבוצות היו מעלינו ברמה אחת לפחות, נכון שלא הבקענו ובמשחק האחרון אף הושפלנו, אך מה לעשות זאת הרמה והיכולת שלנו, לפחות עד הפעם הבאה.
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בספורט

NBA או מונדיאל
ההשוואה המתבקשת בין שני הטורנירים שמשוחקים
(מנחם הבר (מערכת))
להמשך הכתבה
 
זה שעולה וזה שיורד
סיכום שלב הפלייאוף בNBA ומילה על הגביע האנגלי
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
 
עוד כתבות של אביגדור בורכו
תחילת סופה של מפלגת העבודה
האם נולד לנו לוזר חדש?
(אקטואליה)
להמשך הכתבה
 
שבויים בשעת לילה מאוחרת בקיבוץ
בקיבוץ בית השיטה עובדים על דרכים מקוריות ללכידת גנבים. חבל רק שהם לא מתחשבים באורחים ובדיירים החפים מפשע
(חברה)
להמשך הכתבה
 
ציון כתבה ממוצע: 5.00     יוני 2007
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור