הרבה אור בבית שמש
הבלו סוקס מבית שמש ניצחו שוב, הפעם את מודיעין מירקל 3-8 והם עדיין במאזן נקי מהפסדים, ת"א לייטינג רמסה את פ"ת פיונירס 2-12 שעדיין מחפשת ניצחון ראשון בליגה
מאת: מנחם הבר (מערכת)
צילום: מנחם הבר
בייסבול הוא לא כמו משחק הכדורגל והכדורסל שהכרנו ובליגת הIBL אין מנוחה אפילו לא ליום, מכיוון שמשחק הבייסבול הוא טקטי יותר מאשר פיזי, המגיש הוא היחידי שלא משחק על בסיס יום יומי על מנת לספק מנוחה לכתף שעובדת קשה במהלך המשחק.
והיום נפגשו בקיבוץ גזר קבוצת בית שמש בלו סוקס, וקבוצת מודיעין מירקל. ומאוחר יותר במגרש ירקון נפגשו קבוצות ת"א לייטיניג, ופ"ת פיוניריס.

<<< מודיעין מירקל – בית שמש בלו סוקס, 3 - 8 >>>
שוב משחק טוב של בית שמש שכרגע נראית כקבוצה החזקה של בליגה,
המשחק היי דיי שקול בפתיחתו, ובאנניג השלישי בית שמש שברה את הקרח ועלתה ללוח התוצאות עם הום ראן של, סלאוטר. בהמשך אותו האינניג הגיע מודיעין גם היא למשחק והשוותה את המשחק ל1-1.
האינניג השישי נפתח עם שוויון 2-2, ואז הגיע עוד הום ראן, הפעם של ג'וני לופז שהכניס עוד רץ חזרה הביתה, מכאן ואילך מודיעין לא חזרה למשחק למרות שגם היא חבטה הום ראן בשישי.
באינניג השביעי הגיע "מהלך המשחק", כאשר לופז הפעם יורה גראנד סלאם הום ראן, (הום ראן עם בסיסים מלאים שמקנה 4 נקודות). והתוצאה הסופית נקבעה על 3-8 לבלו סוקס ג'וני לופז סיים משחק מדהים עם 6 RBI (6 הכנסות רצים הביתה) ו2 הום ראנס (הוצאת הכדור מתחומי המגרש להקפה מלאה) הניצחון נירשם למגיש סקוט פרלמן של הבלו סוקס וההפסד לאנדריי שטרנברג של מודיעין.
קרוב ל400 צופים צפו במשחק רבוי הום ראנס בקיבוץ בגזר.

<<<פתח תקווה פיונירס – תל אביב לייטינג >>>
פתיחת משחק נוראית לגו'ש אפשטיין המגיש של הפיונירס, שאיפשר לכל ארבעת השחקנים הראשונים ברשימת החובטים של הלייטינג לעשות ראנס ובאמצע האינניג השני התוצאה הייתה כבר 0-5 לזכות ת"א,
המשחק המשיך להיראות רע מהצד של פ"ת ובמצב של 2-8 לת"א בסוף האינניג השלישי החליט המנג'ר של הפיונירס קן הולצמן שהמגיש אפשטיין סיים את הערב והחליף אותו.
גם החילוף לא הביא חדשות לפ"ת והמשחק המשיך בכיוון של התל אביבים ל 2-12 בסיום. נתונים מרשימים במשחק, כאשר כמעט כל שחקני תל אביב עושים ראנס (נקודות) במשחק הזה, 11 חבטות טובות, 9 RBI ועוד הרבה רצים שנשארו בבסיסים.
מחמאות למגיש של ת"א, אדם קראב, שניצח את המשחק נטול ההום ראנס הזה. פחות מ200 איש צפו במשחק במגרש ירקון.


משחקי מחר (יום חמישי).
רעננה אקספרס – בית שמש בלו סוקס (17:00, קיבוץ גזר)
נתניה טייגרס – פתח תקווה פיונירס (19:00 ירקון)

בראש טבלת ליגת הבייסבול הישראלית IBL ניצבת בית שמש ב.ס.
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בספורט

NBA או מונדיאל
ההשוואה המתבקשת בין שני הטורנירים שמשוחקים
(מנחם הבר (מערכת))
להמשך הכתבה
 
זה שעולה וזה שיורד
סיכום שלב הפלייאוף בNBA ומילה על הגביע האנגלי
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
 
עוד כתבות של מנחם הבר
Take Me to the Ball Game
מנחם הבר שלח לנו תמונות שהוא צילם במהלך השנים במשחקי בייסבול בארצות הברית. אנחנו בחרנו בתמונה הבאה
(תמונת השבוע)
להמשך הכתבה
 
ציון כתבה ממוצע: 3.00     יוני 2007
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור