תקנו אותי אם אני טועה - כוכב נולד 5
המדור "תקנו אותי אם אני טועה" חוזר. והפעם ביקשנו מדקל (שמאד לא מחבב את "כוכב נולד" לדורותיה)לסכם את השבועות האחרונים בתוכנית
מאת: (מערכת)
הגדל
* תקנו אותי אם אני טועה, אבל נראה לי שכולם כבר הבינו שבועז מעודה מתאמן בחדר כושר, אז חלאס עם הגופיות האלה.

* תקנו אותי אם אני טועה, אבל או שהמלבישים של התוכנית עיוורים או שהם עושים נסיונות אופנה בקורבנות חסרי ישע. שיא ההתעללות הוא בעדן שדווקא נראית כמו בחורה צנועה, אבל המלבישים מעדיפים להלביש אותה באופנת החלונות האדומים.

* תקנו אותי אם אני טועה, אבל נראה לי שהשופטים לא כל כך מתים על מרגול. תביטו בהם בשעה שהיא מדברת (ומדברת ומדברת) ותראו ששפת הגוף שלהם צועקת "די". בכלל מרגול הפכה ממרגלית צנעני צנועה, אך אסרטיבית, נעימה אך לוחמת לגרסה דביקה ומיוזעת של עצמה. הרצון הבלתי נלאה למצוא סופרלטיבים חדשים, הביטחון העצמי המוגזם והליקוק למועמדים שהיא מחבבת הפכו אותה לאחת מאושיות הטלוויזיה המאוסות בעיניי.
מעבר לכך, המאבק שאותו ניהלה שנים נגד קיפוח ותרבות חד מימדית הופך בידיה לחרב פיפיות בשעה שהיא פוסלת כל מה שהיא לא. ההשתלחויות הבלתי הגיוניות שלה במיקה הרי נראו כמו סגירת חשבון של מרגול עם כל מי שדיכא אותה אי פעם. במקום ללחום בשורשי הקיפוח (תחנות רדיו, משרד התרבות והעומדים בראשו), צנעני פרקה את כל תיסכוליה על מיקה החיננית. יש לי הרגשה שמישהו לחש לה באוזניה שהיא מגזימה והיא ניסתה קצת לתקן אחרי הסולו של מיקה, אבל זה היה קצת מאוחר מדי. מישהו צריך להגיד לה ששתי עוולות לא עושות צדק אחד.

* תקנו אותי אם אני טועה, אבל אולי שיתנו כבר מעכשיו חוזה לפסטיבל לחן אהרוני ודניאל בן חיים ויפטרו אותנו מעונשם?

* תקנו אותי אם אני טועה, אבל מי שייעץ לדורון רוקח לעשות "פנס" בגבה חי אי שם ב-1991.

* תקנו אותי אם אני טועה, אבל אחרי ביצוע מרטיט ל-"ים של דמעות" (ששם את זה של נינט בכיס הקטן ועוד נשאר מקום לעודף) וביצוע נעים ל-"הכניסי תחת כנפך", מרים טוקאן בנסיגה לא נעימה, ובשירים האחרונים, לא נעים לומר, היא אפילו קצת זייפה?

* תקנו אותי אם אני טועה, אבל נראה לי ששתי התוכניות הבאות מיותרות לחלוטין. סיוון מגריאשווילי ושלומי בראל יכולים כבר עכשיו לארוז וללכת הביתה.

* תקנו אותי אם אני טועה, אבל נכון שבנבחרת המקורית היו 19 אנשים שיודעים (מי פחות, מי יותר) לשיר וזמרת אמיתית אחת (מריאנה מקסימיליאן בלום).

* תקנו אותי אם אני טועה, אבל הגמר האיכותי ביותר יכיל את מריאנה מקסימיליאן בלום, אליסה שפרנגה ואדיר אוחיון, אבל הגמר שלצערנו כנראה נקבל (ותודה לכל בנות ה-12) יהיה חן אהרוני, עדן אמזלג ונדב קדמון?

* תקנו אותי אם אני טועה, אבל צביקה הדר פשוט דומה שתי טיפות מים לשרק.
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בתרבות

ביקור הגברת הזקנה
הדה בושס נחשבה כמבקרת קשוחה ונוקבת אשר לא נתנה לדבר לחמוק מבין עיניה.
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
האישה והאגדה
את'ה ג'יימס הייתה זמרת נשמה גדולה אשר לצערי לא הפכה לכוכבת
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
 
עוד כתבות של
ריקוד המכונה
לפני שבוע פרסמנו כתבה אודות מכונת המשקה שבלעה 10 שקלים. להלן תגובת החברה.
(צרכנות)
להמשך הכתבה
 
איך שגלגל מסתובב לו
לפני 6 שנים כתבתי כתבה ל-YNET בעילום שם. אתמול קיבלתי קובץ וורד למייל שלי ממכתב שרשרת עם אותה הכתבה. אז החלטתי לפרסם אותה שוב
(צרכנות)
להמשך הכתבה
 
ציון כתבה ממוצע: 3.04     יולי 2007
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור