עד שהגברת השמנה תשיר
סלבריטאי ארצנו מרזים והולכים. האם נהיה עדים בקרוב לשינוי?
מאת: מ. ברוך
הגדל
הסלבריטאים מחזיקים בידם איזושהי גלולת הרזיה סודית, אני בטוח בכך. אחרת קשה להסביר את העובדה שבשנים האחרונות כל אדם שפרץ לתודעה כשעל גופו מספר קילוגרמים עודפים, הפך תוך זמן קצר לרזה ושדוף כמו מוסלמי אחרי הרמדאן.

שרית חדד, נינט, מיקי בוגנים, מומי לוי ועוד רבים וטובים כבר נטלו את גלולת הפלא, ונראים מיליון דולר. אך היכן הבחורה המלאה ומלאת החיים שזרחה בשמי ניצנים לפני מספר שנים? כנראה שלהיות מלא, שלא לומר שמן, זה קשה כשאתה איש פשוט, אבל זה איסור מוחלט כאשר אתה הופך לסלב. פשוט כך. רוצה לעבור מסך? תנסה לעבור קודם דרך חישוק.

זה כבר הפך לתופעה. עם הטרנד הבריאותי הגיעו תוכניות הרזיה מזוויעות ובראשן "לרדת בגדול" שאף הצליחה להפוך את היוצרות: היום לא מתפרסמים ואז מרזים - קודם מרזים בפריים טיים ואז הופכים מפורסמים.
לפיעך, ככל שגדלים מסכי הטלוויזיה כך קטנים ההיקפים של סלבריטאי ארצנו. האמנם? והנה, דווקא בימים אלו אנו רואים כוכבת בהתהוות, בדרך הסלולה והבטוחה לזכות בתחרות "כוכב נולד 5", מרינה מקסימיליאן בלומין, והיא... והיא... שמנה! השם ישמור!

מה לא נכתב על הבחורה הצעירה והמוכשרת הזאת, אבל בעוד היא חורכת את המסך, אנשי יחסי הציבור של הפקת התוכנית יושבים ומכינים לה תוכנית הרזיה מפורטת, הכוללת את גלולת הפלא של הכוכבים. אבל נדמה שמרינה קורצה מחומר אחר. היא "עוף מוזר" על מסך הטלוויזיה שלנו, נון-קונפורמיסטית אמיתית, כפי שניכר בהופעתה החיצונית ובמניירות הכובשות שמפגינה על המסך. אולי היא תרים סוף סוף את הכפפה ותאמר לאדריכלי הטלוויזיה: "עד כאן!". כישרון לא צריך להימדד בהיקף מותניים ורזון לא אמור להוות קריטריון להפקת אלבום. בפתחה של שנת 2008, אף מגזר באוכלוסיה כבר לא צריך להתבייש בעצמו - לא במחשבותיו, לא בנטיותיו ובטח לא במראהו. ימים יגידו האם מרינה תשכיל להיות אבן הדרך או שתיפול במלכודת הדבש של הפרסום, ותציע את הגלולה המופלאה גם לדורון רוקח.
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בתרבות

ביקור הגברת הזקנה
הדה בושס נחשבה כמבקרת קשוחה ונוקבת אשר לא נתנה לדבר לחמוק מבין עיניה.
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
האישה והאגדה
את'ה ג'יימס הייתה זמרת נשמה גדולה אשר לצערי לא הפכה לכוכבת
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
 
ציון כתבה ממוצע: 3.60     יולי 2007
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור