הצעת מחיר האמנם?
ביקשתי הצעת מחיר וקיבלתי תביעה
מאת: שרון. ס.
כמו כל אחד שיש לו רכב, בכל שנה נדרשת אני לחדש את הביטוחים (חובה ומקיף), לפני כשנתיים פניתי לחברת אישי ישיר על מנת לקבל הצעת מחיר לביטוחים חובה ומקיף, וכמו כל ישראלי טוב התקשרתי לחברה המתחרה על מנת לקבל הצעת מחיר נגדית.
משניהם קיבלתי בתגובה כי ישלחו לי את הצעת המחיר בדואר, אך עד שההצעות יגיעו, החלטתי לבטח את רכבי בביטוח ישיר, רק בביטוח החובה. לאחר שבוע הגיעו ההצעות, ונדהמתי לגלות כי ביטוח ישיר ("הקש על החמש" ו"תשעה מיליון" הן אותן חברות. קצת התעצבנתי על התחמנות שלהם והחלטתי לא לעשות דרכם את הביטוח המקיף.
לאחר כחודש קיבלתי הודעת SMS שאומר ש "עדיין לא התקבלה הוראת קבע חתומה לביטוח" על החתום אישי ישיר. דקה לאחר מכן אותה הודעה, רק הפעם חתומה חברת "תשעה מיליון", בחרתי לא להגיב.
שבוע לאחר מכן, קיבלתי טלפון מנציג מחלקת הגבייה של ביטוח ישיר בטענה כי אני חייבת להם כסף על הביטוח שעשיתי. הסברתי להם שביקשתי בסך הכל הצעת מחיר ולא ביטוח אך הם לא היו מוכנים להקשיב.
ביקשתי שמנהל מטעמם יפנה אליי, ואילו הוא מצידו טען שאני חייבת לביטוח ישיר ותשעה מיליון כסף עבור הביטוח שעשיתי דרכם, הסברתי לו שזה לא הגיוני שאבטח את רכבי פעמיים ולאחר בירור שהוא ערך נאמר לי שהביטוח של תשעה מיליון מבוטל, אבל לביטוח ישיר אני עדיין חייבת כסף.
מאז מתנהל משפט קפקאי זה נגדי. כל מי שנפגע בצורה כזאת מביטוח ישיר, מוזמן ליצור עמי קשר, אני לא מוכנה לשלם להם שקל. בסך הכל ביקשתי הצעת מחיר.
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בצרכנות

אתרי קופונים בבעלותו של שי פור/פואר-זהירות!
הזהרו מכל האתרים בבעלותו של שי פור/פואר והצטרפו אלי ולעוד עשרות המאוכזבים!
(לי)
להמשך הכתבה
 
החלום הישראלי - קוטג' במחיר זול
מה קרה לתוצרי הפרה ?
(שלום ימין)
להמשך הכתבה
 
 
ציון כתבה ממוצע: 4.50     יולי 2007
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור