ומה עם האוהדים המסכנים
עשר סיבות מדוע לא להגיע למשחקי הכדורגל בארץ
מאת: אביגדור בורכו (מערכת)
1. חנייה: ברוב המגרשים, פרט לטדי והרצליה, ישנה בעיה למצוא חניה מסודרת ובסיום המשחק נדרשת כשעה לצאת מהפקקים.
2. קניית הכרטיסים: נו טוב, כולנו מכירים את התרבות של הקונה הישראלי בפרט במגרשי הכדורגל שם המצב אף פחות טוב מכל המקומות האחרים. גניבות תור, חוצפנים ומנבלי פיות ואחרים, גם בתאי הקונים מראש באשראי. 3. מחירים:, מישהוא חישב או בדק כמה עולים כרטיסים במקום נורמלי בבלומפיד או בטדי? אם אני סוציומאט ולא לוקח את הבן שלי, צפייה במקום סביר תעלה לי מאה ועשרים ש"ח במקרה הטוב ועם הבן מדובר בעוד שישים ש"ח בתוספת שתיה וחטיפים יעלו עוד כשישים שקלים והגעתי למאתיים וארבעים ש"ח במקרה הטוב בלי החישוב של הדלק. לא כל האוהדים הם מאותה העיר, או אם נוסעים למשחק חוץ והנסיעה ארוכה מדובר בלפחות עוד 150 ש"ח דלק. סה"כ הוצאות באותו יום מחיר של עגלה בינונית פלוס בסופר לסוף השבוע.
4. טוב לאחר שקנית כבר כרטיס נראה אותך נכנס ללא דחק וללא דחיפות אשר לעיתים ממש מסכנות את חייך וחיי הסובבים אותך כולל הילד אם הבאת אותו איתך (ע"ע סעיף 3).
5. השירותים: בבלומפילד, בר"ג וגם בנתניה הייתי אך בפ"ת לא רוצה להיות וגם לא באשדוד או וינטר.
6. ראות: גם אם תפסת מקום טוב ביציע תמיד יש את אלה שעומדים כמעט בכל התקפה ומסתירים וגם אתה נאלץ כמותם לעמוד ולהפריע לאחרים.
7. ניבולי הפה: כמה שתתעלם, במיוחד אם הבאת את הבן (ההוא מסעיף שלוש), תמיד תיתקל בקללות אשר לא שמעת עליהם מעולם ואפילו לאויבים שלך לא היית מאחל או מייחל לקללות הללו ובטח לא היית מעוניין שהבן שלך יחווה את סוגי ניבולי הפה והקללות.
8. מחירי המזון במזנון: דיברתי קודם לכן על ההוצאה הגדולה שחלק נכבד ממנה קשור למחירים המופקעים במזנונים כשאין לצופה אפשרות במקרים רבים להכניס איתו אוכל ובטח שלא שתייה.
9. רמה: הכסף שמושקע ומשולם לשחקן הישראלי או לשחקן הזר מול הרמה אשר הוא מבישה, ברוב הפעמים אנחנו משקיעים את זמננו ומיטב כספנו בשביל להיות שותפים לחוויה מפוקפקת ביותר.
10. את זה אני משאיר לכם.
* ובשום אופן לא להתחבר לסחטנים מצ'רלטון או האחרים, מקסימום לשמוע שירים ושערים עם אוזנייה משום שזה מפריע לאשה לצפות בטלנובלה שלה .
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בספורט

NBA או מונדיאל
ההשוואה המתבקשת בין שני הטורנירים שמשוחקים
(מנחם הבר (מערכת))
להמשך הכתבה
 
זה שעולה וזה שיורד
סיכום שלב הפלייאוף בNBA ומילה על הגביע האנגלי
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
 
עוד כתבות של אביגדור בורכו
תחילת סופה של מפלגת העבודה
האם נולד לנו לוזר חדש?
(אקטואליה)
להמשך הכתבה
 
שבויים בשעת לילה מאוחרת בקיבוץ
בקיבוץ בית השיטה עובדים על דרכים מקוריות ללכידת גנבים. חבל רק שהם לא מתחשבים באורחים ובדיירים החפים מפשע
(חברה)
להמשך הכתבה
 
ציון כתבה ממוצע: 3.50     אוגוסט 2007
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור