קריאת העורבים
כיצד קהל האוהדים של בית"ר הפך מקומץ בעייתי לנחלת הכלל
מאת: אביגדור בורכו (מערכת)
חוצפה! הכוח לשנות.
לאחר המשחק של בית"ר ירושלים התנחמתי בדבר אחד, שלא "זכיתי" לצפות בבושה. אינני מאמין שבמדינה שלנו קיימת שינאה תהומית ובורות לאומית.
אני בטוח היום שלא מדובר בקומץ של אוהדי בית"ר או קומץ של פעילי ימין, היום מדברים בחופשיות בטלוויזיה וברדיו שישנו "פסטיבל" מתמשך סביב מותו והרצחו של יצחק רבין ראש ממשלת ישראל. אותם אנשים ואותו ציבור אשר חושב כך פוגע פגיעה חמורה בערכי הדמוקרטיה והופך את מדינתנו בעיני כל העולם למדינה אשר אט אט מושפעת על ידי פלגים קיצוניים מכל זרם או מוצא .
לא יתכן שבמדינת ישראל יהיו אנשים אשר ירקדו על קברו של האיש כאדם ובמיוחד כראש ממשלה במדינת ישראל. באותו יום ארור ב4.11.95 יגאל עמיר רצח בדם קר לא רק את ראש הממשלה שלנו אלה רצח את האמון בין אזרחי המדינה, את הדו קיום בן דתיים וחילוניים ופגע פגיעה קשה בדמוקרטיה הישראלית.
ארקדי גיידמק אולי לא מכיר את המנטליות במדינת ישראל ואת המשמעות של רצח ראש ממשלה, וזאת הסיבה שהוא מתנהל כעריץ ושליט כל יכול וחושב שבכסף שלו הוא יכול לקנות גם את דעת הקהל הישראלית.
יום למחרת ההתנהגות הבזוייה של אוהדי וקהל בית"ר היו גינויים, והיו אנשים אשר "הביעו הבנה" .היו אף אחרים אשר טענו שלא יתכן שיציינו את יום הרצח במספר תאריכים ובכך ימאיסו את העיקר.
בכל הזדמנות אנשים קטנים בפוליטיקה הישראלית מנסים "לרכב " על גל פרסום לטובת האינטרסים האישיים שלהם
לדעתי צריך לנהוג ביד קשה בכל אוהדי קבוצה בארץ אשר יסיטו או יפגעו בכבודו של כל אדם חי או מת ובכל אדם אשר משתייך לעדה או דת או צבע עור שונה, ולדעתי עונש רדיוס ללא קהל למספר מסויים של משחקים הינו הכרחי .
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בספורט

NBA או מונדיאל
ההשוואה המתבקשת בין שני הטורנירים שמשוחקים
(מנחם הבר (מערכת))
להמשך הכתבה
 
זה שעולה וזה שיורד
סיכום שלב הפלייאוף בNBA ומילה על הגביע האנגלי
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
 
עוד כתבות של אביגדור בורכו
תחילת סופה של מפלגת העבודה
האם נולד לנו לוזר חדש?
(אקטואליה)
להמשך הכתבה
 
שבויים בשעת לילה מאוחרת בקיבוץ
בקיבוץ בית השיטה עובדים על דרכים מקוריות ללכידת גנבים. חבל רק שהם לא מתחשבים באורחים ובדיירים החפים מפשע
(חברה)
להמשך הכתבה
 
ציון כתבה ממוצע: 2.60     נובמבר 2007
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור