החשבתם מה ילד מרגיש
קולם של ילדינו לא נשמע
מאת: חנוך
חוצפה! הכוח לשנות.
ילדים לא מתגרשים מהורים 15/10/2007
החשבתם מה ילד מרגיש קולם של ילדינו לא נשמע
מכובדי :
כבוד שר המשפטים
נשיאת בית המשפט העליון
כבוד מבקר המדינה
יו"ר ועדת חוק ומשפט
שר העבודה והרווחה
חברי כנסת נכבדים
יו"ר ועדת שניט
יו"ר ועדת שיפמן
לשכת עורכי הדין
עמותות למען הילד
חברי האבות שנותקו מילדיהם
נכבדי
כאב ואזרח במדינה הפניתי אליכם 2 מכתבים המפרטים מצב בלתי נסבל המטיל ספק רב באם אנו האבות לילדים שנולדו לנו לפני הגירושין? או שאנו כספומטים בלבד! שכן כמוני יש אלפי אבות טובים הרוצים להיות לא רק בקשר עם ילדיהם אלה רוצים להיות שותפים מלאים בגידולם וחינוכם לא פחות מהאימהות אך מערכת משומנת ערלת לב ,בלתי מתחשבת ובעלת דעות חריגות תוך רמיסת כבודינו כאבות בסיוע בתי משפט ועובדים סוציאליים פוסלת את רובינו מלהיות אבות לילדינו ולהיות שותפים שווי זכויות וחובות לגידולם.
אף אחד לא נתן לנו רישיון לעבר את נשותינו,
אף אחד לא מגדיר אותנו כאבות לא מתאימים טרם התגרשנו,
אף אחד לא פסל אותנו מלהיות אבות במהלך חיינו המשותפים,

והנה ראה פלא עם הגירושין מגיע ניתוק והסתה לא מעט בסיוע עורכי הדין שיש להם אינטרס מובהק ולא אנושי לנתק את ילדינו מאיתנו אבות הילדים על מנת לאלץ אותנו לקבל תכתיבי האם התובעת.
יודעים אנו על מערכת לחצים פמיניסטית שמפעילה לחץ ולובי בועדות בשונות שתאפשר להם לשלוט לחלוטין על הקשר ומעורבות האבות בגידול ילדיהם.(מעניין שזה לא היה כך בתקופת הנישואין או החיים המשותפים)
,מערכת פסיקות שאין לה אחיזה למציאות (כל שופט מפרש אחרת את החוק כאילו אנחנו במדינת עולם שלישי ואולי זה כך) גורמת לאלפי אבות להיות נרדפים או בבתי סוהר כשהמטרה היחידה זה למנוע מאיתנו קשר סביר עם ילדינו ולחץ כלכלי בסיוע חוקי הלכה שאינם רלוונטיים לתקופה זו, האם המערכת מחכה למעשים נואשים ,ליציאה לרחובות או כל מעשה אחר שיביע את כאבינו אני פונה לחלק מהמכובדים שיש בידם היכולת לחוקק חוקים כי:
1.יקבע בחוק כי גבר שהתגרש אינו יכול לשמש יותר אב לילדיו
2.יקבע בחוק כי גבר שהתגרש יהיה נתון להחלטות האם אם הוא מתאים עכשיו להמשיך ולהיות אב לילדיו
3.כי יקבע בחוק שאנו רק אביזר להבאת ילדים ואנו לא מחויבים להיות אבות לילדינו וזאת על מנת שהחברה בישראל תהיה חד הורית נטו.
4. יקבע בחוק כי מרגע שהתגרשנו נשלם סכום כסף כמס לביטוח הלאומי אותו יעביר לכל האמהות החד הוריות ואנו נפסיק להיות אבות לילדים שנולדו לנו טרם גרושינו.

האם באמת לזה אתם שואפים האם החלטות שיפוטיות הזויות שאין להם קשר למציאות ואינן נקבעות במשותף לזוג ההורים יכולה לשקף חברה הפועלת על פי חוקי כבוד האדם וחירותו שכל כך היה חשוב לכם לחוקק,
הייתכן שחוקי המדינה יהיו נתונים לפירושים שונים של שופטים שונים כל אחד על פי תפיסתו וגורמת לנו להגיש ערעורים ופניות לבתי משפט הסוחטים אותנו מיתרת כספינו המיועדת לחיינו השוטפים.
דומני כי קברניטי המדינה לא מבינים איזה דור צומח לנו ואם לא די באחוזי גירושין גבוהים שהם לכשעצמם בעיה הרי אלפי ילדים גדלים במערכת חד הורית ובנוסף לניתוקם מאביהם צומח לנו דור שאת פירותיו כולנו נחווה בעתיד, אני ואבות רבים לצערי לא נזכה לראות זאת אך המדינה כן ומה תגידו אז האבות ,החברה ,הם האשמים בכך אך האם זה יפתור לנו למדינה את הבעיה תקראו מחקרים בעיניו!
אני מניח כי משרד הרווחה והעומד בראשו לא ער לסבל ולנזק הנגרם לאלפי ילדים שנותקו מאביהם בגלל בצע כסף וסחטנות כספית לא הוגנת ולא מוסרית הנדרשת מאיתנו האבות,
מדינות רבות בעולם נתנו דעתם להתפתחויות ולשינויים שיש בחברה ושינו לחלוטין את גישתם לנושא רק במדינה שחרטה על דגלה דמוקרטיה כביכול עדין יש גברים שמתאימים להינשא, מתאימים לעבר את נשותיהם, מתאימים להיות אבות עד לגירושין, ולאחר מכן הסתיים תפקידם ונותר תפקיד הכספומט בלבד. מאחר ובעידן זה גם לנו האבות יש לב ורגשות ואולי אף יותר רצון מהרבה אימהות להיות חלק בגידול הילדים דווקא היום הדבר נמנע מאיתנו,
אני מניח ומקווה שיום אחד נתעורר כולנו ונזעק די אולי אנו האבות מחכים למנהיג שיגרוף את כולנו למרד נגד ממסד לא אנושי ומערכת שיום אחד "הגולם יקום על יוצרו"
אולי נחליט יום אחד להגיש תביעה ייצוגית או תביעה לבית הדין הבין לאומי שכן כאן בארץ לא ניתן לקבל משפט צדק.
עוד לא מאוחר לתקן את המעוות עוד ניתן לחזור לשפיות למרות הנזק שנגרם לאלפי גברים במדינה שיסודות היושר ,והצדק רחוקים ממעשיה ונמצאים רק בחלומותינו.
כל השבועות שנשבעו שופטים למען עשיית דין צדק יש עדין כאלה שאינם מכירים מושג זה אך קובעים את גורלנו וגורל ילדינו בשם החוק שתמיד ניתן לו פרושים שונים, האם לא רועדת ידם בהיכתב פסק הדין המתיר אבות ללא הכנסה וללא קשר עם ילדיהם האם אותם עובדות סוציאליות בבואם לחרוץ את גורל הקשר בין הילד לאב לא נחמץ לבם לכך ,
אני מקווה ומתפלל כי בבוא היום יעמדו כל אלה בפני כס בורא עולם ויתנו את הדין על כך
החלטות השופטים ופסיקותיהם בנושא זה דומים לחלוטין לדין רודף במושג הצר כלפינו שכן אנו נרדפים ע"י מערכת שהמושג אבא לא קיימת אלה במונחי כסף בלבד, ,אומה שאינה מכבדת ושומרת על כבודם של אזרחיה אבות הילדים אינה ראויה להיות מדינה,
כולי תקווה שכ-200000 אבות הסובלים ,המנותקים מילדיהם ,מסורבי הגט, והחונים מפעם לפעם בבתי הסוהר ישמיעו את קולם בבוא היום בקלפי ולא ילכו שולל אחרי אמירות, ועדות, והבטחות שניתנו לנו
אני קורה מעל דפי ואתריי הפורומים לכל האבות בואו ונשמיע
קולנו כך, שהוא ישמע הפעם כיאות
בכבוד רב
נדלר חנוך שוהם 22 אילת
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד ביחסים

"ודבק באשתו והיו לבשר אחד".
מה משמעות של דבק באשתו?
(ציונה טאקר Siona Thacker)
להמשך הכתבה
 
הורות שווה
ההורות בעיני אב מתגרש
(חנוך)
להמשך הכתבה
 
 
ציון כתבה ממוצע: 3.20     אפריל 2008
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור