המדינה מתייבשת.
לסגור ברזים ולמות מצמא ? או להפסיק להתקלח ולהתחיל להסריח ?
מאת: שלום ימין
חוצפה! הכוח לשנות.
המדינה מתייבשת.
לסגור ברזים ולמות מצמא ? או להפסיק להתקלח ולהתחיל להסריח ?

עושה רושם שהפעם מישהו עשה מעשה קשה מאד . מישהו שהמדינה מכסה את ערוותה בגלל אותו מעשה. הם כרגיל מאשימים אותנו בבזבוז המים. המדינה מתיבשת זועקות הכותרות. פניה של רננה רז מתפרקים אגב נאום קורע לב .
בעזרת אפקטים של פוטושופ כמובן. כל הבלגאן הוא על זה שאין לנו מים. האם אנחנו אשמים? אני סבור שלא. אולי אפשר להגיש את השאלה לפורום החקלאים החזק שידו היתה בתוך המים שלנו במשך שנים רבות, והסכומים המגוחכים ששולמו עבור קוב מים לא ממש היוו עבור המשתמשים הנ"ל (הפורום (אתגר לחיסכון כלשהו. אולי אפשר לשאול את קברניטי המדינה שאגב התחלפו חדשות לבקרים, מדוע לא פעלתם להקמת מתקני התפלה? שאגב הומצאו פה ! פה בארץ הקודש. ומה עם האתגר הגדול מכולם? תעלת הימים? אחד הפרוייקטים הכי שאפתניים בארץ שאם היה מוקם ומבוצע, היה נותן לנו הרבה שנים של שלום ושקט כלכלי בכל האזור. הכי קל כמובן לשלוח את רננה רז לבכות לנו ולאיים.
אני מציע לקרוא לכל התאגידים הגדולים במדינה שאגב הם גם שותפים בתקשורת וגם במזון וגם בבניה ו....אוף . הם אכן שולטים בכל המערכות הגדולות בישראל.
לאסוף אותם לבית מלון מפואר כמובן כולל ארוחת צהרים מפוארת וקפה ועוגה
ולהסביר להם שהגיע הזמן לפעול ולהקים את הפרוייקטים האלה עכשיו ומיד.
לא נראה לי שתהיה כאן בעיה כספית ובטח שלא בעיית אינטרס. אין ולא קיימת בעיית תשתית בארץ שאין לה פיתרון . השאלה היא מה ייצא ליזמים מכל העניין.
אני לא מתכוון להתרחץ עם סטופר ואני אכן מתכוון להמשיך ולשתות לפחות שני ליטר מים ליום. לא כל כך נראה לי שבעזרת פרסומות בטלוויזיה תוכלו לפתור את משבר המים בארץ (עד כמה שהסכנה היא אכן אמיתית) .
מסתובבת איזו הרגשה שמישהו מנסה להטות את תשומת ליבנו מבעיות קצת יותר הרות גורל לארצנו הקטנטונת. משהו בסגנון כזה שכאשר נסובב את ראשנו לציד ימין ונתחבט בבעיית המים, הפוליטיקאים שלנו ימהרו ויחטפו מכל הבא ליד מבלי שנרגיש בעודנו מתייבשים.
אז תעשו לי טובה חברי הפרלמנט המלומדים יושבי כנסת ישראל.
תפסיקו לבלבל לי את המוח עם אפקטים של סרטים ולהרוס את פניה היפות של רננה רז (למרות שהועילו לה בחשבון הבנק ) ותתחילו לפעול להקמתם של פרוייקטים חשובים באזור כמו תעלת הימים , התפלת מי ים , חשמל מופרט
ושלום כולל.
אני הולך להתרחץ.
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בביקורת

חג החרות שלנו
פסח תש"ע
(אתי בורשטין)
להמשך הכתבה
 
קצר רואי/ דוד בר-אור
לאורך הספר ניכר המתח בין אהבה לבין משיכה מינית, הניגוד בין הדון ז'ואן לבין הצעיר הביישן.
(ronit2003)
להמשך הכתבה
 
 
ציון כתבה ממוצע: 3.33     ספטמבר 2008
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור