הביקור בגארדן
רשמים מביקור אתמול בגארדן
מאת: מנחם הבר (מערכת)
חוצפה! הכוח לשנות.
מנחם הבר, ניו יורק

טפטופים של גשם בסביבות השעה 18:00 בערב אתמול , אני עושה את דרכי בהליכה מהירה מרחוב 42 לעבר מדיסון סקוור גארדן,

כן מה לעשות אני בניו יורק אז אני חייב לראות איזה משחק כדורסל, וכן מה לעשות זה הניקס הלא מרשימים, מול שארלוט בובקאטס החלשים.

האירוע שהכי ריגש אותי במהלך המשחק אתמול היה באמצע הרבע הראשון באחד מפסקי הזמן, על המסך בגארדן הראו ראיון קצר עם שחקן צעיר בתחילת שנות השמונים של המאה הקודמת, והוא מדבר על השאיפות שיש לו מהקריירה שלו, אותו שחקן הוא מייקל ג'ורדן שהיה נוכח אתמול במשחק בתור אחד מהבעלים של הבובקאטס. אין מה להוסיף לגבי מה השחקן הזה אומר בשביל אוהדי הניקס שזוכרים את הקרבות בגארדן משנות ה90,

אני מרים את הראש לתקרת האולם ורואה את גופיה מספר 33 של פאטריק יואיניג. וחושב איזה כיף היה יכול להיות לי אם הייתי חוזר בזמן 10 שנים אחורה.

לידי יושבת גברת בגיל ה40 פלוס מינוס שבאה עם הבן שלה מאוסטליה לראות משחק נ.ב.א., היא מתעניינת בספורט המוזר הזה שבקושי משוחק באוסטרליה רק בגלל שלוק לונגלי האגדי למד איתה באותה כיתה בתיכון באוסטרליה.

היא סיפרה לי בהתרגשות שיום קודם לכן היא ביקרה בחנות במנהטן וראתה שכמה ילדים מצטלמים עם איזה אדם נמוך מאד, אז היא שלחה גם את הבן שלה להצטלם איתו. מדובר ברכז נייט רובינסון של הניקס, ההתלהבות שלה נעשתה אף יותר גדולה כשנייט רובינסון תפר אתמול 24 נקודות כבר במחצית הראשונה אתמול .

כנראה אני מספר לכם על אישה אוסטרלית מכיוון שאת אוהדי הניקס האמיתיים כמו אבא שלי שגדל בניו יורק בשנות ה60 קשה למצוא היום בגארדן, אותם אוהדים הוחלפו בתיירים נרגשים עם כסף בכיסים שבאו לראות מה זה ה נ.ב.א. עלות הכניסה למשחק היא לא הבעיה היחידה של אותם אוהדים. הבעיה האמיתית שלהם היא הקבוצה עצמה שיחד עם ניהול כושל של השנים האחרונות, חוסר הצלחות, וחוסר מזל. היא כבר לא מדליקה את העיר כמו שהייתה פעם.

אהה כן גם היה משחק אתמול,

המשחק היה מלא תהפוכות עם שליטה יחסית של הניקס במהלך המשחק.הבובקאטס כמעט עקצו את ניו יורק אבל בסופו של דבר דאנטוני יכול לקחת מעט אוויר לאחר שהניקס ניצחו,

לג'ורדן, לארי בראון, וכל החבורה כמו גם הניקס יש הרבה עבודה לעשות העונה על מנת להשתפר.

אני לוקח הימור לא כל כך פרוע ויאמר שלדעתי 2 הקבוצות האלו יהיו בתוך 5 הגרועות ב נ.ב.א העונה.
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בספורט

NBA או מונדיאל
ההשוואה המתבקשת בין שני הטורנירים שמשוחקים
(מנחם הבר (מערכת))
להמשך הכתבה
 
זה שעולה וזה שיורד
סיכום שלב הפלייאוף בNBA ומילה על הגביע האנגלי
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
 
ציון כתבה ממוצע: 4.50     נובמבר 2008
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור