דאנטוני והחלומות הרטובים
עיניהם של כולם נשואים ליולי 2010, שם יחל עונת המלפפונים אולי החמה ביותר בהסטוריה של הNBA, כאשר קבוצה אחת כבר מככבת בכותרות כמועדפת להנחית לפחות 2 שחקנים מובילים בליגה-הניו יורק ניקס!
מאת: יאיר בלוך
מצפצפים על החוק צילום: מ.מ הגדל
לקראת סוף עונת 2007-2008 הניו יורק ניקס הודיעו במסיבת עיתונאים כי דוני וולש ימונה לנשיא הקבוצה.
וולש הגיע מאינדיאנה, והיה ידוע בתור האדם אשר הצליח לשקם את אינדיאנה ולהפוכה לכוח רציני במאבקי האליפות במשך שנים רבות.
מטרתה של הניקס הייתה ברורה-"לנקות" את הבלאגן אשר הותיר אחריו אייזיה תומאס, ולהכין את הקבוצה לקיץ של 2010 אז ישתחררו מחוזיהם שחקנים כגון: לברון ג'יימס, דוויין וויד, כריס בוש, ג'ו ג'ונסון, דירק נוביצקי ורבים אחרים.
בשנתיים שעברו מאז, הצליח וולש להיפטר מסך משכורות של מעל 60 מיליון (!!!) דבר אשר ישאיר לניקס מספיק מזומנים בתקרת שכר להחתים 2 שחקנים על חוזי מקסימום לקראת עונת 2010-2011.
בתחילת 2009, מונה מייק דאנטוני למאמנה של הניקס.
דאנטוני מונה במטרה ברורה-להחדיר את שיטת הראן אנד גאן לקבוצה כפי שעשה עם פיניקס הגדולה, ולהכין את הקבוצה והשחקנים לקיץ הגדול.
אמנם דאנטוני לא הצליח להוביל את הקבוצה לפלייאוף, אך ללא ספק הצליח להחזיר את הקהל למדיסון סקוור גארדן באמצעות משחק כדורסל מהנה ושוטף.
אך גם דאנטוני כיום יודע-בלי החתמת לפחות שחקן חופשי גדול אחד בקיץ הקרוב, לאוהדי הקבוצה הלא כל כך סבלניים-יימאס!
הדיבורים החמים מסביב לליגה הם כי לברון ג'יימס-חלומם הרטוב של אוהדי הניקס, ילבש את המדים הלבנים/כחולים/כתומים בעונה הקרובה.
הניקס לא ירצו להסתפק ב"קינג"-ישנם שמועות לגבי ציוות עם כריס בוש או דוויין ווייד, ובנוסף אולי אף להביא את רודי גיי המשתפר, אשר חוזהו נכנס לאופצייה בקיץ הקרוב, וכולם יודעים-חלומו של כל שחקן הינו לשחק ב"מכה" של הכדורסל-המדיסון סקוור גארדן!
וולש דאנטוני והניקס ימשיכו לפזול אל עבר קיץ 2010, ועד אז דאנטוני יצטרך להוציא את המקסימום משחקניו המוכשרים על מנת שיוכל לפתות את הכוכבים הגדולים לקבוצה בבנייה אשר שנים רבות נחשבת לפתטית שבקבוצות.
אך אם יצליח וולש למלא את משאלותיו של דאנטוני וכל אוהד ניקס באשר הוא, ולהחתים את לברון או ווייד, או אפילו את שניהם, בניו יורק אפשר להתחיל לפנטז על שושלת חלומית אשר אין לדעת היכן תעצר...
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בספורט

NBA או מונדיאל
ההשוואה המתבקשת בין שני הטורנירים שמשוחקים
(מנחם הבר (מערכת))
להמשך הכתבה
 
זה שעולה וזה שיורד
סיכום שלב הפלייאוף בNBA ומילה על הגביע האנגלי
(רועי אורן)
להמשך הכתבה
 
 
ציון כתבה ממוצע: לא דורג     מרץ 2010
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור