החלום הישראלי - קוטג' במחיר זול
מה קרה לתוצרי הפרה ?
מאת: שלום ימין
חוצפה! הכוח לשנות.
מכירים את הפרסומת עם הבית ? איזה שיר ? אילו תמונות ? געגוע . נשבע לכם.
אם הייתי על במה של מופע סטנדט אפ אני חושב שזאת יכולה להיות התחלה של מופע לא רע בכלל . המשפט הכל כך מתאים למופעים האלה..... לצערי אני לא עומד על במה של מופע בידור. לא צריך. החיים מספקים לנו את הבידור הזה מהכיוון של הממשלה . מי זוכר כמה עלתה קופסת קוטג' לפני שנתיים בערך ?
אם אני לא טועה חמישה ומשהו שקלים. היום זה עולה כשבעה שקלים !! תופעה מדהימה בקרב ציבור הצרכנים הלא נבון בישראל . בכל פעם שהממשלה מחליטה להשתולל ומעלה מחירים שונים, גם אם זה לא ראלי מה שעושה ציבור הקונים בארץ זה לרוץ ולקנות כמות גדולה מהמוצר שעלה . כדי לדפוק את המערכת.
מילא אם היו מעלים מחיר של שולחנות אז דפקתם את המערכת כי שולחן קונים כמה פעמים בודדות בחיים .
אבל מוצרי מזור וצריכה יום יומית נמצאים בשימוש קבוע ומתכלה . כך שלא משנה אם תקנה היום ומחר עדיין תצטרך ביום שאחרי או מקבימום בשבוע שאחרי לקנות פעם נוספת וכן הלאה. אין כאן בישראל הפגנות או שביתות שקשורות לעליית מחירים . העלו את הלחם, הציבור קנה ושתק. שתק וקנה . מעלים את הדלק, תחנות הדלק מלאות בנהגים מודאגים שממלאים את המכונית בדלק במחיר הישן . כאילו שמחר לא תבואו למלא שוב במחיר החדש. ....... בצרפת העם מפגין ומשבית חלקים שלמים של המדינה בכל פעם שהממשלה מנסה להעלות מחירים למוצרי היסוד. במצריים לא מזמן רצו שמועות שמחיר הלחם עומד לעלות, לא לקח הרבה זמן כדי שהממשלה תצא בהודעה דרמטית ומרגיעה שהכל בסדר וכי המחיר יישאר כמו שהוא.
למה שלא נלמד מעמים אחרים? למה שלא נעמוד על זכותינו לחיות בכבוד ? צריך להיות סל בסיסי וקדוש של מוצרי יסוד שאסור לגעת בו. אסור להעלות את המחירים של המוצרים הכי חשובים לקיומו של האדם .
לחם אחיד , חלב , גבינה, אורז. וכו.........
השאלה הגדולה היא מתי יקום בישראל האיש שינהיג אחריו מהפכה אמיתית ויישב בכנסת כדי לשמור על האינטרס הזה של רוב העם.
טוב עושות רשתות התקשורת הגדולות כאשר הן מסיבות את תשומת ליבו של האיש הקטן מהרחוב מהמציאות הקשה והיום יומית. טוב עושות הן לממשלה כמובן. אלא למי ?
כל עוד מלעיטים אותנו בערמות של הג'אנק הטלוויזיוני מדי יום בתוכניות רדודות וצעקניות, אין לךנו זמן לקום וללחום על זכותינו . אנחנו חייבים שיהיה שמקרר כל טוב. כדי לנשנש בין הפרסומות של הגבינה עם הבית לבין השניצל הטבעי.
צפיה מהנה לכולם.
כל ערוצי התוכן
תרבותצרכנות
אקטואליהספורט
חברהביקורת
עשרת ה...תמונת השבוע
יחסים

עוד בצרכנות

אתרי קופונים בבעלותו של שי פור/פואר-זהירות!
הזהרו מכל האתרים בבעלותו של שי פור/פואר והצטרפו אלי ולעוד עשרות המאוכזבים!
(לי)
להמשך הכתבה
 
הקפאה כלכלית מצד בנק הפועלים ביו"ש
בנק הפועלים משתמש בכוחו למטרות פוליטיות
(יהודה)
להמשך הכתבה
 
 
ציון כתבה ממוצע: לא דורג     דצמבר 2010
דרג כתבה:
תגובות הגולשים
חזרה למדור